Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy FK Spartak Zdrepceva KRV
Streaki - FK Spartak Zdrepceva KRV
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Spartak Zdrepceva KRV — przegrywa u siebie (9/10, 90%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — przegrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - OFK Bor 1919
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- OFK Bor 1919 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- OFK Bor 1919 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- OFK Bor 1919 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- OFK Bor 1919 — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- OFK Bor 1919 — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- OFK Bor 1919 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- OFK Bor 1919 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- OFK Bor 1919 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- OFK Bor 1919 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- OFK Bor 1919 — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - FK Spartak Zdrepceva KRV
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Spartak Zdrepceva KRV — przegrywa w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FK Spartak Zdrepceva KRV — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Spartak Zdrepceva KRV — poniżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Spartak Zdrepceva KRV — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Spartak Zdrepceva KRV — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Serie - OFK Bor 1919
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. OFK Bor 1919 jest o 1600% lepsza niż FK Spartak Zdrepceva KRV pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Spartak Zdrepceva KRV | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.70 | 3.00 |
Strzelone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
Stracone | 2.50 | 1.70 | 2.10 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 51% | 43% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 7.90 | 10.20 | 9.05 |
Śr. faule/mecz | 14.00 | 12.20 | 13.10 |
| OFK Bor 1919 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 80% | 85% |
Śr. goli/mecz | 6.00 | 4.60 | 5.30 |
Strzelone | 5.30 | 3.30 | 4.30 |
Stracone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Lvs Radnicki NIS1-2
- 16.05.2026Lvs IMT Novi Beograd0-1
- 10.05.2026Lvs Napredak0-3
- 03.05.2026Lvs Mladost Lucani1-2
- 27.04.2026Lvs Radnicki 19230-4
- 23.04.2026Lvs TSC Backa Topola1-4
- 19.04.2026Lvs Javor0-1
- 09.04.2026Lvs FK Crvena Zvezda2-3
- 04.04.2026Lvs Javor1-2
- 20.03.2026Lvs Radnik Surdulica1-3
- 06.06.2026Wvs Djerdap Kladovo5-1
- 30.05.2026Wvs Dunav Prahovo5-1
- 23.05.2026Wvs Jedinstvo Paraćin2-0
- 16.05.2026Dvs Radnicki Pirot1-1
- 09.05.2026Wvs Sloga Leskovac4-1
- 02.05.2026Wvs FK Rudar 2016 Aleksinački Rudnik18-0
- 26.04.2026Lvs Rembas3-4
- 18.04.2026Wvs Trstenik PPT1-0
- 11.04.2026Wvs Morava Ćuprija4-1
- 04.04.2026Wvs Timok Zaječar2-0
Progi bramkowe
| FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.70 (20/40) | 7.70 (20/20) | — |
Over 6.5 Corners | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 7.5 Corners | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 8.5 Corners | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 9.5 Corners | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 10.5 Corners | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.00 | 3.00 | — |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Earned | 60 | 60 | — |
| Ogółem | FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.70 | 4.70 | — |
More Corners Than Opponent | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Corners Against | 94 | 94 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.70 (20/20) | 4.70 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 2.5 Cards | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 5.5 Cards | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 6.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Total Cards | 94 | 94 | — |
Highest in a Match | 8 | 8 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Spartak Zdrepceva KRV | OFK Bor 1919 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 65% (13/20) | 30% (6/20) |
Under 4.5 | 63% (25/40) | 85% (17/20) | 40% (8/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 95% (19/20) | 65% (13/20) |

