
2026/27 Radnik Surdulica — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | +2 | 2.33 | |
| Forma wyjazdowa | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 0.33 | |
| Ogółem | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 1.33 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Radnik Surdulica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Radnik Surdulica — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Radnik Surdulica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Radnik Surdulica — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Radnik Surdulica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Radnik Surdulica — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Radnik Surdulica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Radnik Surdulica — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Radnik Surdulica — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Radnik Surdulica — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Radnik Surdulica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Radnik Surdulica — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Radnik Surdulica — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Radnik Surdulica — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Radnik Surdulica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Radnik Surdulica — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 1.50 | 2.60 |
Strzelone | 0.50 | 0.90 | 1.40 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 1.20 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 60% | 30% | 45% |
Posiadanie piłki | 53% | ||
Śr. strzały/mecz | 15.00 | ||
Śr. faule/mecz | 14.00 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 0.80 | 1.80 | 2.60 |
Strzelone | 0.50 | 0.40 | 0.90 |
Stracone | 0.30 | 1.40 | 1.70 |
BTTS % | 10% | 30% | 20% |
Czyste konto % | 80% | 40% | 60% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
Posiadanie piłki | 39% | ||
Śr. strzały/mecz | 8.60 | ||
Śr. faule/mecz | 16.40 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 94% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.20 | 20.00 | 10.33 |
Strzały celne / mecz | 4.40 | 6.00 | 3.33 |
Strzały niecelne / mecz | 5.80 | 9.50 | 3.33 |
Skuteczność strzałów | 5.6% | 5.0% | 6.5% |
Strzały na gola | 17.75 | 20.00 | 15.50 |
Strzały celne na gola | 5.50 | 6.00 | 5.00 |
Strzały Over 10.5 | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Strzały Over 11.5 | 60% (3/5) | 100% (2/2) | 33% (1/3) |
Strzały Over 12.5 | 60% (3/5) | 100% (2/2) | 33% (1/3) |
Strzały Over 13.5 | 60% (3/5) | 100% (2/2) | 33% (1/3) |
Strzały Over 14.5 | 40% (2/5) | 100% (2/2) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 60% (3/5) | 100% (2/2) | 33% (1/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 60% (3/5) | 100% (2/2) | 33% (1/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 200% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.00 | 5.00 | 3.33 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (5/5) | 100% (2/2) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 60% (3/5) | 100% (2/2) | 33% (1/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Team Offsides AVG | 1.80 | 3.00 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 80% (4/5) | 100% (2/2) | 67% (2/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 40% (2/5) | 50% (1/2) | 33% (1/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 20% (1/5) | 50% (1/2) | 0% (0/3) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Under 1.5 | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Under 2.5 | 50% (10/20) | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Under 3.5 | 65% (13/20) | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Under 4.5 | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Under 5.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 65% (13/20) | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
BTTS 1H | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS 2H | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
BTTS Both Halves | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Draw | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Lose | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 50% (10/20) | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.44 (18/20) | 8.38 (8/10) | 8.50 (10/10) |
Over 6.5 Corners | 72% (13/18) | 75% (6/8) | 70% (7/10) |
Over 7.5 Corners | 61% (11/18) | 63% (5/8) | 60% (6/10) |
Over 8.5 Corners | 44% (8/18) | 38% (3/8) | 50% (5/10) |
Over 9.5 Corners | 39% (7/18) | 38% (3/8) | 40% (4/10) |
Over 10.5 Corners | 28% (5/18) | 25% (2/8) | 30% (3/10) |
Over 11.5 Corners | 11% (2/18) | 25% (2/8) | 0% (0/10) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/8) | 0% (0/10) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.30 | 5.90 | 2.70 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (5/20) | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 86 | 59 | 27 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.50 | 3.20 | 5.80 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (17/20) | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (13/20) | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (10/20) | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (7/20) | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Against | 90 | 32 | 58 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.40 (20/20) | 5.60 (10/10) | 5.20 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Cards | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 5.5 Cards | 45% (9/20) | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Total Cards | 108 | 56 | 52 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 8 |
Lowest in a Match | 2 | 3 | 2 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Radnik Surdulica
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Radnik Surdulica
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super liga.