Football Stats
Herb FC Winterthur
FC WinterthurŚr. pkt/mecz 0.85
Szwajcaria / Challenge League28 sierpnia 2026 19:30
Herb Stade Lausanne-Ouchy
Stade Lausanne-OuchyŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Winterthur

Streaki - FC Winterthur

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Winterthur — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • FC Winterthur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Winterthur — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Winterthur — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Winterthur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Winterthur — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
  • FC Winterthur — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • FC Winterthur — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Winterthur — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Winterthur — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Winterthur — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Winterthur — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Winterthur — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Stade Lausanne-Ouchy

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Stade Lausanne-Ouchy — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - FC Winterthur

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 1.5 gola w meczu w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — poniżej 4.5 spalonych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Winterthur — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Stade Lausanne-Ouchy

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stade Lausanne-Ouchy — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb FC WinterthurFC Winterthur11Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy
14.04Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy01Herb FC WinterthurFC Winterthur
27.01Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy13Herb FC WinterthurFC Winterthur
23.09Herb FC WinterthurFC Winterthur21Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy
02.04Herb FC WinterthurFC Winterthur21Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy
04.03Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy31Herb FC WinterthurFC Winterthur
05.11Herb FC WinterthurFC Winterthur00Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy
23.07Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy11Herb FC WinterthurFC Winterthur
16.04Herb FC WinterthurFC Winterthur11Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy
05.02Herb Stade Lausanne-OuchyStade Lausanne-Ouchy41Herb FC WinterthurFC Winterthur

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stade Lausanne-Ouchy jest o 100% lepsza niż FC Winterthur pod względem odsetku wygranych meczów.

FC WinterthurDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.40
3.90
3.65
Strzelone
1.30
1.50
1.40
Stracone
2.10
2.40
2.25
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Posiadanie piłki
50%
40%
45%
Śr. strzały/mecz
13.38
9.86
11.73
Śr. faule/mecz
12.13
12.00
12.07
Stade Lausanne-OuchyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
2.70
2.80
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

FC Winterthur jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
FC Winterthur u siebie
1.20 gola/mecz
Stade Lausanne-Ouchy na wyjeździe

Progi bramkowe

FC WinterthurStade Lausanne-Ouchy
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC WinterthurStade Lausanne-Ouchy
Match Corners AVG
10.27 (15/40)
10.27 (15/20)
Over 6.5 Corners
87% (13/15)
87% (13/15)
Over 7.5 Corners
80% (12/15)
80% (12/15)
Over 8.5 Corners
67% (10/15)
67% (10/15)
Over 9.5 Corners
53% (8/15)
53% (8/15)
Over 10.5 Corners
47% (7/15)
47% (7/15)
Over 11.5 Corners
40% (6/15)
40% (6/15)
Over 12.5 Corners
33% (5/15)
33% (5/15)
Over 13.5 Corners
7% (1/15)
7% (1/15)
Over 14.5 Corners
7% (1/15)
7% (1/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC WinterthurStade Lausanne-Ouchy
Corners Earned Match
3.67
3.65
3.70
More Corners Than Opponent
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Corners Earned
147
73
74

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Winterthur notuje o 27% wyższy wynik niż Stade Lausanne-Ouchy pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC WinterthurStade Lausanne-Ouchy
Match Cards AVG
4.83 (40/40)
5.40 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
193
108
85
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC WinterthurStade Lausanne-Ouchy
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Challenge League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Yverdon Sport6330122.00
3SC Kriens6312101.67
4FC Winterthur623191.50
6Étoile Carouge622281.33
7FC Aarau622281.33
8FC WIL 1900612350.83
9Rapperswil611440.67
10Stade Nyonnais602420.33