Football Stats
Herb Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Kfar ShalemŚr. pkt/mecz 1.65
Izrael / Liga Leumit10 września 2026 18:00
Herb Maccabi Ahi Nazareth
Maccabi Ahi NazarethŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Hapoel Kfar Shalem

Streaki - Hapoel Kfar Shalem

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hapoel Kfar Shalem — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Kfar Shalem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Kfar Shalem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hapoel Kfar Shalem — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Hapoel Kfar Shalem — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hapoel Kfar Shalem — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hapoel Kfar Shalem — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Maccabi Ahi Nazareth

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maccabi Ahi Nazareth — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maccabi Ahi Nazareth — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Ahi Nazareth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Ahi Nazareth — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Ahi Nazareth — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Ahi Nazareth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Hapoel Kfar Shalem

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hapoel Kfar Shalem — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Kfar Shalem — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hapoel Kfar Shalem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Maccabi Ahi Nazareth

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maccabi Ahi Nazareth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Ahi Nazareth — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Ahi Nazareth — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Ahi Nazareth — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.05Herb Maccabi Ahi NazarethMaccabi Ahi Nazareth02Herb Hapoel Kfar ShalemHapoel Kfar Shalem
07.01Herb Hapoel Kfar ShalemHapoel Kfar Shalem22Herb Maccabi Ahi NazarethMaccabi Ahi Nazareth
17.09Herb Maccabi Ahi NazarethMaccabi Ahi Nazareth30Herb Hapoel Kfar ShalemHapoel Kfar Shalem

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hapoel Kfar Shalem jest o 150% lepsza niż Maccabi Ahi Nazareth pod względem odsetku wygranych meczów.

Hapoel Kfar ShalemDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.70
4.00
3.85
Strzelone
1.90
2.20
2.05
Stracone
1.80
1.80
1.80
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Maccabi Ahi NazarethDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
3.20
2.50
2.85
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
2.20
1.70
1.95
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Ostatnie 10 meczów

Hapoel Kfar Shalem jest o +137% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Hapoel Kfar Shalem u siebie
0.80 gola/mecz
Maccabi Ahi Nazareth na wyjeździe

Progi bramkowe

Hapoel Kfar ShalemMaccabi Ahi Nazareth
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHapoel Kfar ShalemMaccabi Ahi Nazareth
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 3.5
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Under 4.5
73% (29/40)
55% (11/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Liga Leumit — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bnei Yehuda330093.00
2Hapoel Afula330093.00
4Hapoel Ra'anana320162.00
6Ashdod320162.00
7Ironi Modi'in311141.33
9Kiryat Yam SC310231.00
10Kafr Qasim310231.00
11Maccabi Herzliya310231.00
13Hapoel Kfar Saba310231.00
16Hapoel Acre300300.00