Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Ironi Modi'in
Streaki - Ironi Modi'in
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ironi Modi'in — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Ironi Modi'in — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ironi Modi'in — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Ironi Modi'in — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ironi Modi'in — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Bnei Yehuda
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bnei Yehuda — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
- Bnei Yehuda — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bnei Yehuda — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bnei Yehuda — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bnei Yehuda — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bnei Yehuda — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ironi Modi'in
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ironi Modi'in — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ironi Modi'in — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ironi Modi'in — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Bnei Yehuda
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bnei Yehuda — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bnei Yehuda jest o 200% lepsza niż Ironi Modi'in pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ironi Modi'in | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Strzelone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
Stracone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
| Bnei Yehuda | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.70 | 2.55 |
Strzelone | 1.50 | 1.90 | 1.70 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Maccabi Kiryat Gat1-1
- 23.08.2026Wvs Hapoel Kfar Saba4-1
- 18.08.2026Lvs Maccabi Herzliya0-2
- 25.05.2026Lvs Hapoel Ra'anana0-2
- 19.05.2026Wvs Hapoel Nazareth Illit2-0
- 14.05.2026Lvs Hapoel Acre0-1
- 08.05.2026Wvs Maccabi Kabilio Jaffa4-1
- 05.05.2026Lvs Hapoel Hadera0-1
- 01.05.2026Dvs Kafr Qasim1-1
- 24.04.2026Dvs Hapoel Afula0-0
- 31.08.2026Wvs Hapoel Acre3-0
- 23.08.2026Wvs Hapoel Kfar Shalem3-1
- 18.08.2026Wvs Maccabi Bnei Raina4-1
- 25.05.2026Dvs Maccabi Herzliya1-1
- 20.05.2026Dvs Maccabi Petah Tikva2-2
- 15.05.2026Wvs Kiryat Yam SC2-0
- 08.05.2026Wvs Hapoel Kfar Shalem1-0
- 05.05.2026Wvs Hapoel Kfar Saba3-1
- 01.05.2026Dvs Hapoel Rishon LeZion2-2
- 27.04.2026Dvs Hapoel Ramat Gan1-1
Progi bramkowe
| Ironi Modi'in | Bnei Yehuda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
| Ironi Modi'in | Bnei Yehuda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
| Ironi Modi'in | Bnei Yehuda | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ironi Modi'in | Bnei Yehuda | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

