Football Stats
Herb Bnei Yehuda
Bnei YehudaŚr. pkt/mecz 2.15
Izrael / Liga Leumit17 września 2026 18:00
Herb Maccabi Herzliya
Maccabi HerzliyaŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Bnei Yehuda

Streaki - Bnei Yehuda

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bnei Yehuda — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Bnei Yehuda — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Bnei Yehuda — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Maccabi Herzliya

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Maccabi Herzliya — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Herzliya — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Maccabi Herzliya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Maccabi Herzliya — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maccabi Herzliya — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Maccabi Herzliya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Herzliya — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Maccabi Herzliya — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Serie - Bnei Yehuda

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bnei Yehuda — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Bnei Yehuda — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Maccabi Herzliya

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Maccabi Herzliya — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Herzliya — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Maccabi Herzliya — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.05Herb Bnei YehudaBnei Yehuda11Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya
17.04Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya01Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
15.12Herb Bnei YehudaBnei Yehuda23Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya
25.04Herb Bnei YehudaBnei Yehuda32Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya
10.01Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya32Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
09.09Herb Bnei YehudaBnei Yehuda31Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya
10.05Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya22Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
09.02Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya31Herb Bnei YehudaBnei Yehuda
28.09Herb Bnei YehudaBnei Yehuda30Herb Maccabi HerzliyaMaccabi Herzliya

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bnei Yehuda jest o 33% lepsza niż Maccabi Herzliya pod względem odsetku wygranych meczów.

Bnei YehudaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
2.40
2.70
2.55
Strzelone
1.50
1.90
1.70
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Maccabi HerzliyaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.80
2.70
Strzelone
1.20
1.60
1.40
Stracone
1.40
1.20
1.30
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
0%
25%

Ostatnie 10 meczów

Maccabi Herzliya jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Bnei Yehuda u siebie
1.60 gola/mecz
Maccabi Herzliya na wyjeździe

Progi bramkowe

Bnei YehudaMaccabi Herzliya
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBnei YehudaMaccabi Herzliya
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga Leumit — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Bnei Yehuda330093.00
2Hapoel Afula330093.00
4Hapoel Ra'anana320162.00
6Ashdod320162.00
7Ironi Modi'in311141.33
9Kiryat Yam SC310231.00
10Kafr Qasim310231.00
11Maccabi Herzliya310231.00
14Hapoel Kfar Saba310231.00
16Hapoel Acre300300.00