Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kafr Qasim
Streaki - Kafr Qasim
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kafr Qasim — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Kafr Qasim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kafr Qasim — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Kafr Qasim — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kafr Qasim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kafr Qasim — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Kafr Qasim — przegrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Hapoel Kfar Saba
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hapoel Kfar Saba — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hapoel Kfar Saba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hapoel Kfar Saba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hapoel Kfar Saba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hapoel Kfar Saba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Kafr Qasim
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kafr Qasim — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kafr Qasim — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Kafr Qasim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Hapoel Kfar Saba
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hapoel Kfar Saba — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Kfar Saba — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Hapoel Kfar Saba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hapoel Kfar Saba jest o 100% lepsza niż Kafr Qasim pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kafr Qasim | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.00 | 2.55 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Hapoel Kfar Saba | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.80 | 3.25 |
Strzelone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Stracone | 2.10 | 1.20 | 1.65 |
BTTS % | 90% | 30% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Hapoel Rishon LeZion1-2
- 23.08.2026Wvs Hapoel Acre4-0
- 18.08.2026Lvs Hapoel Kfar Shalem0-2
- 25.05.2026Lvs Hapoel Afula0-2
- 19.05.2026Dvs Hapoel Ra'anana2-2
- 15.05.2026Dvs Maccabi Kabilio Jaffa2-2
- 11.05.2026Dvs Hapoel Nazareth Illit1-1
- 05.05.2026Wvs Hapoel Acre1-0
- 01.05.2026Dvs Ironi Modi'in1-1
- 24.04.2026Lvs Hapoel Hadera1-2
- 30.08.2026Wvs Maccabi Herzliya2-0
- 23.08.2026Lvs Ironi Modi'in1-4
- 18.08.2026Lvs Hapoel Rishon LeZion0-2
- 25.05.2026Dvs Hapoel Ramat Gan1-1
- 20.05.2026Dvs Maccabi Herzliya1-1
- 15.05.2026Dvs Maccabi Petah Tikva2-2
- 11.05.2026Lvs Kiryat Yam SC0-2
- 05.05.2026Lvs Bnei Yehuda1-3
- 30.04.2026Wvs Hapoel Kfar Shalem4-2
- 27.04.2026Wvs Hapoel Rishon LeZion5-0
Progi bramkowe
| Kafr Qasim | Hapoel Kfar Saba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Kafr Qasim | Hapoel Kfar Saba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
| Kafr Qasim | Hapoel Kfar Saba | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kafr Qasim | Hapoel Kfar Saba | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

