Football Stats
Herb Servette FC
Servette FCŚr. pkt/mecz 1.60
Szwajcaria / Super League8 sierpnia 2026 20:30
Herb Grasshoppers
GrasshoppersŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Servette FC

7W — Servette FC3D0W — Grasshoppers

Streaki - Servette FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Servette FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Servette FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Servette FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Servette FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Servette FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Servette FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Servette FC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Servette FC — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Servette FC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Servette FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Servette FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Servette FC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Servette FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Servette FC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Servette FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Servette FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Grasshoppers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Grasshoppers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Grasshoppers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Grasshoppers — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Grasshoppers — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Servette FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Servette FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — poniżej 3.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — poniżej 6.5 kartek w 37 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Servette FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Grasshoppers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Grasshoppers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Grasshoppers — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Servette FCServette FC21Herb GrasshoppersGrasshoppers
03.05Herb GrasshoppersGrasshoppers02Herb Servette FCServette FC
21.03Herb Servette FCServette FC50Herb GrasshoppersGrasshoppers
06.12Herb GrasshoppersGrasshoppers01Herb Servette FCServette FC
10.08Herb Servette FCServette FC11Herb GrasshoppersGrasshoppers
16.02Herb GrasshoppersGrasshoppers12Herb Servette FCServette FC
01.02Herb Servette FCServette FC11Herb GrasshoppersGrasshoppers
21.09Herb GrasshoppersGrasshoppers22Herb Servette FCServette FC
20.04Herb Servette FCServette FC10Herb GrasshoppersGrasshoppers
26.11Herb Servette FCServette FC20Herb GrasshoppersGrasshoppers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Servette FC jest o 100% lepsza niż Grasshoppers pod względem odsetku wygranych meczów.

Servette FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.50
3.45
Strzelone
2.20
1.90
2.05
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Posiadanie piłki
51%
53%
52%
Śr. strzały/mecz
14.40
13.20
13.80
Śr. faule/mecz
14.00
13.20
13.60
GrasshoppersDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
3.20
3.00
3.10
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
2.10
1.90
2.00
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
46%
46%
46%
Śr. strzały/mecz
13.20
11.30
12.25
Śr. faule/mecz
12.40
16.10
14.25

Ostatnie 10 meczów

Servette FC jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Servette FC u siebie
1.10 gola/mecz
Grasshoppers na wyjeździe

Progi bramkowe

Servette FCGrasshoppers
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemServette FCGrasshoppers
Match Corners AVG
10.03 (40/40)
9.80 (20/20)
10.25 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemServette FCGrasshoppers
Corners Earned Match
5.15
5.45
4.85
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Corners Earned
206
109
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Grasshoppers notuje o 21% wyższy wynik niż Servette FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemServette FCGrasshoppers
Match Cards AVG
4.97 (40/40)
4.50 (20/20)
5.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Total Cards
199
90
109
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Servette FC jest o 45% lepsza niż Grasshoppers pod względem strzałów na mecz.

OgółemServette FCGrasshoppers
Strzały / mecz
15.63
18.50
12.75
Strzały celne / mecz
4.50
5.75
3.25
Strzały niecelne / mecz
6.38
7.25
5.50
Skuteczność strzałów
7.2%
5.4%
9.8%
Strzały na gola
13.89
18.50
10.20
Strzały celne na gola
4.00
5.75
2.60
Strzały Over 10.5
100% (8/8)
100% (4/4)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
63% (5/8)
100% (4/4)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
63% (5/8)
100% (4/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
63% (5/8)
100% (4/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 4.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
50% (2/4)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
25% (1/4)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemServette FCGrasshoppers
Match Offsides AVG
3.50
3.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.00
2.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Grasshoppers jest o 7% lepsza niż Servette FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemServette FCGrasshoppers
xG (For)
1.58
1.53
1.63
xGA (Against)
1.57
1.32
1.82
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemServette FCGrasshoppers
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 5.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1BSC Young Boys6420142.33
2FC Lugano4400123.00
3FC Basel 18935311102.00
4FC ST. Gallen421171.75
5FC Sion420261.50
6FC Thun420261.50
7FC Zurich620461.00
8Lausanne512251.00
9FC Luzern512251.00
10Servette FC411241.00
11FC Vaduz510430.60
12Grasshoppers401310.25