Football Stats
Herb BSC Young Boys
BSC Young BoysŚr. pkt/mecz 1.65
Szwajcaria / Super League23 sierpnia 2026 14:00
Herb FC Vaduz
FC VaduzŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy BSC Young Boys

3W — BSC Young Boys2D0W — FC Vaduz

Streaki - BSC Young Boys

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • BSC Young Boys — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • BSC Young Boys — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • BSC Young Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • BSC Young Boys — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • BSC Young Boys — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • BSC Young Boys — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Vaduz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Vaduz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Vaduz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Vaduz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Vaduz — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Vaduz — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Vaduz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Vaduz — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FC Vaduz — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • FC Vaduz — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • FC Vaduz — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Vaduz — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • FC Vaduz — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Vaduz — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Vaduz — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Vaduz — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Vaduz — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - BSC Young Boys

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 BSC Young Boys — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - FC Vaduz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Vaduz — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 43 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Vaduz — poniżej 6.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb BSC Young BoysBSC Young Boys42Herb FC VaduzFC Vaduz
11.05Herb FC VaduzFC Vaduz02Herb BSC Young BoysBSC Young Boys
06.03Herb BSC Young BoysBSC Young Boys11Herb FC VaduzFC Vaduz
24.01Herb FC VaduzFC Vaduz00Herb BSC Young BoysBSC Young Boys
04.10Herb BSC Young BoysBSC Young Boys10Herb FC VaduzFC Vaduz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Vaduz jest o 33% lepsza niż BSC Young Boys pod względem odsetku wygranych meczów.

BSC Young BoysDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.80
4.20
4.00
Strzelone
2.60
2.60
2.60
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
57%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
20.20
15.30
17.75
Śr. faule/mecz
12.60
13.40
13.00
FC VaduzDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.90
3.10
3.50
Strzelone
2.30
1.80
2.05
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
80%
80%
80%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

BSC Young Boys jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.60 gola/mecz
BSC Young Boys u siebie
1.80 gola/mecz
FC Vaduz na wyjeździe

Progi bramkowe

BSC Young BoysFC Vaduz
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Vaduz notuje o 14% wyższy wynik niż BSC Young Boys pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBSC Young BoysFC Vaduz
Match Corners AVG
9.92 (25/40)
9.65 (20/20)
11.00 (5/20)
Over 6.5 Corners
88% (22/25)
85% (17/20)
100% (5/5)
Over 7.5 Corners
84% (21/25)
80% (16/20)
100% (5/5)
Over 8.5 Corners
84% (21/25)
80% (16/20)
100% (5/5)
Over 9.5 Corners
68% (17/25)
65% (13/20)
80% (4/5)
Over 10.5 Corners
40% (10/25)
35% (7/20)
60% (3/5)
Over 11.5 Corners
20% (5/25)
15% (3/20)
40% (2/5)
Over 12.5 Corners
12% (3/25)
10% (2/20)
20% (1/5)
Over 13.5 Corners
4% (1/25)
5% (1/20)
0% (0/5)
Over 14.5 Corners
4% (1/25)
5% (1/20)
0% (0/5)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBSC Young BoysFC Vaduz
Corners Earned Match
4.85
5.40
4.30
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
194
108
86

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBSC Young BoysFC Vaduz
Match Cards AVG
4.50 (40/40)
4.45 (20/20)
4.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
180
89
91
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. BSC Young Boys jest o 49% lepsza niż FC Vaduz pod względem strzałów na mecz.

OgółemBSC Young BoysFC Vaduz
Strzały / mecz
16.70
20.00
13.40
Strzały celne / mecz
7.30
9.80
4.80
Strzały niecelne / mecz
6.10
6.40
5.80
Skuteczność strzałów
18.6%
19.0%
17.9%
Strzały na gola
5.39
5.26
5.58
Strzały celne na gola
2.35
2.58
2.00
Strzały Over 10.5
100% (10/10)
100% (5/5)
100% (5/5)
Strzały Over 11.5
80% (8/10)
100% (5/5)
60% (3/5)
Strzały Over 12.5
80% (8/10)
100% (5/5)
60% (3/5)
Strzały Over 13.5
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Strzały Over 14.5
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 3.5
90% (9/10)
100% (5/5)
80% (4/5)
Strzały celne Over 4.5
80% (8/10)
100% (5/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 5.5
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
40% (4/10)
80% (4/5)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. BSC Young Boys notuje o 20% wyższy wynik niż FC Vaduz pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBSC Young BoysFC Vaduz
Match Offsides AVG
2.33
2.00
2.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
56% (5/9)
60% (3/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
40% (2/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
22% (2/9)
0% (0/5)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
1.11
1.20
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. BSC Young Boys jest o 38% lepsza niż FC Vaduz pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBSC Young BoysFC Vaduz
xG (For)
1.99
2.31
1.68
xGA (Against)
1.88
1.33
2.43
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBSC Young BoysFC Vaduz
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 2.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 3.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 5.5
83% (33/40)
70% (14/20)
95% (19/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1BSC Young Boys6420142.33
2FC Lugano4400123.00
3FC Basel 18935311102.00
4FC ST. Gallen421171.75
5FC Sion420261.50
6FC Thun420261.50
7FC Zurich620461.00
8Lausanne512251.00
9FC Luzern512251.00
10Servette FC411241.00
11FC Vaduz510430.60
12Grasshoppers401310.25