Football Stats
Herb BSC Young Boys
BSC Young BoysŚr. pkt/mecz 1.65
Szwajcaria / Super League29 sierpnia 2026 20:30
Herb FC Basel 1893
FC Basel 1893Śr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy BSC Young Boys

Streaki - BSC Young Boys

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • BSC Young Boys — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • BSC Young Boys — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • BSC Young Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • BSC Young Boys — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • BSC Young Boys — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • BSC Young Boys — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • BSC Young Boys — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - FC Basel 1893

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Basel 1893 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Basel 1893 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Basel 1893 — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • FC Basel 1893 — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Basel 1893 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • FC Basel 1893 — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • FC Basel 1893 — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FC Basel 1893 — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Basel 1893 — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - BSC Young Boys

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 BSC Young Boys — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 6.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 BSC Young Boys — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - FC Basel 1893

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Basel 1893 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Basel 1893 — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Basel 1893 — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Basel 1893 — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Basel 1893 — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Basel 1893 — powyżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Basel 1893 — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Basel 1893 — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb BSC Young BoysBSC Young Boys33Herb FC Basel 1893FC Basel 1893
10.05Herb BSC Young BoysBSC Young Boys30Herb FC Basel 1893FC Basel 1893
04.04Herb FC Basel 1893FC Basel 189333Herb BSC Young BoysBSC Young Boys
02.11Herb BSC Young BoysBSC Young Boys00Herb FC Basel 1893FC Basel 1893
06.08Herb FC Basel 1893FC Basel 189341Herb BSC Young BoysBSC Young Boys
18.05Herb BSC Young BoysBSC Young Boys62Herb FC Basel 1893FC Basel 1893
16.03Herb FC Basel 1893FC Basel 189312Herb BSC Young BoysBSC Young Boys
30.10Herb BSC Young BoysBSC Young Boys32Herb FC Basel 1893FC Basel 1893
06.10Herb FC Basel 1893FC Basel 189310Herb BSC Young BoysBSC Young Boys
10.03Herb BSC Young BoysBSC Young Boys51Herb FC Basel 1893FC Basel 1893

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. BSC Young Boys jest o 29% lepsza niż FC Basel 1893 pod względem odsetku wygranych meczów.

BSC Young BoysDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
4.10
4.20
4.15
Strzelone
2.70
2.60
2.65
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
56%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
20.70
15.30
18.00
Śr. faule/mecz
12.40
13.40
12.90
FC Basel 1893DomWyjazdOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
3.70
3.20
3.45
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
2.20
1.90
2.05
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
53%
53%
Śr. strzały/mecz
12.00
11.87
Śr. faule/mecz
10.22
10.53

Ostatnie 10 meczów

BSC Young Boys jest o +108% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.70 gola/mecz
BSC Young Boys u siebie
1.30 gola/mecz
FC Basel 1893 na wyjeździe

Progi bramkowe

BSC Young BoysFC Basel 1893
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Basel 1893 notuje o 12% wyższy wynik niż BSC Young Boys pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBSC Young BoysFC Basel 1893
Match Corners AVG
10.09 (35/40)
9.60 (20/20)
10.73 (15/20)
Over 6.5 Corners
89% (31/35)
85% (17/20)
93% (14/15)
Over 7.5 Corners
83% (29/35)
80% (16/20)
87% (13/15)
Over 8.5 Corners
80% (28/35)
80% (16/20)
80% (12/15)
Over 9.5 Corners
66% (23/35)
65% (13/20)
67% (10/15)
Over 10.5 Corners
37% (13/35)
30% (6/20)
47% (7/15)
Over 11.5 Corners
20% (7/35)
15% (3/20)
27% (4/15)
Over 12.5 Corners
14% (5/35)
10% (2/20)
20% (3/15)
Over 13.5 Corners
9% (3/35)
5% (1/20)
13% (2/15)
Over 14.5 Corners
9% (3/35)
5% (1/20)
13% (2/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBSC Young BoysFC Basel 1893
Corners Earned Match
5.35
5.35
5.35
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
214
107
107

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemBSC Young BoysFC Basel 1893
Match Cards AVG
4.67 (40/40)
4.55 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
187
91
96
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. BSC Young Boys jest o 61% lepsza niż FC Basel 1893 pod względem strzałów na mecz.

OgółemBSC Young BoysFC Basel 1893
Strzały / mecz
16.20
20.00
12.40
Strzały celne / mecz
7.00
9.80
4.20
Strzały niecelne / mecz
6.00
6.40
5.60
Skuteczność strzałów
17.9%
19.0%
16.1%
Strzały na gola
5.59
5.26
6.20
Strzały celne na gola
2.41
2.58
2.10
Strzały Over 10.5
100% (10/10)
100% (5/5)
100% (5/5)
Strzały Over 11.5
90% (9/10)
100% (5/5)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
60% (6/10)
100% (5/5)
20% (1/5)
Strzały Over 14.5
50% (5/10)
100% (5/5)
0% (0/5)
Strzały celne Over 3.5
80% (8/10)
100% (5/5)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 5.5
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
50% (5/10)
80% (4/5)
20% (1/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. FC Basel 1893 notuje o 25% wyższy wynik niż BSC Young Boys pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBSC Young BoysFC Basel 1893
Match Offsides AVG
2.22
2.00
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (6/9)
60% (3/5)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
40% (2/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
1.33
1.20
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. BSC Young Boys jest o 71% lepsza niż FC Basel 1893 pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBSC Young BoysFC Basel 1893
xG (For)
1.83
2.31
1.35
xGA (Against)
1.17
1.33
1.02
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBSC Young BoysFC Basel 1893
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 5.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1BSC Young Boys6420142.33
2FC Lugano4400123.00
3FC Basel 18935311102.00
4FC ST. Gallen421171.75
5FC Sion420261.50
6FC Thun420261.50
7FC Zurich620461.00
8Lausanne512251.00
9FC Luzern512251.00
10Servette FC411241.00
11FC Vaduz510430.60
12Grasshoppers401310.25