Football Stats
Herb Raith Rovers
Raith RoversŚr. pkt/mecz 1.30
Szkocja / Championship1 sierpnia 2026 16:00
Herb Stenhousemuir
StenhousemuirŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Raith Rovers

Streaki - Raith Rovers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raith Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Raith Rovers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raith Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Raith Rovers — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Raith Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Raith Rovers — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Raith Rovers — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Raith Rovers — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Raith Rovers — powyżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — powyżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Streaki - Stenhousemuir

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stenhousemuir — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stenhousemuir — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stenhousemuir — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Raith Rovers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Raith Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Raith Rovers — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raith Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Raith Rovers — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Raith Rovers — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Stenhousemuir

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stenhousemuir — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Raith RoversRaith Rovers11Herb StenhousemuirStenhousemuir
06.04Herb StenhousemuirStenhousemuir11Herb Raith RoversRaith Rovers
05.01Herb Raith RoversRaith Rovers51Herb StenhousemuirStenhousemuir
17.11Herb StenhousemuirStenhousemuir13Herb Raith RoversRaith Rovers
11.08Herb Raith RoversRaith Rovers20Herb StenhousemuirStenhousemuir

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stenhousemuir jest o 43% lepsza niż Raith Rovers pod względem odsetku wygranych meczów.

Raith RoversDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
3.80
1.50
2.65
Strzelone
2.50
0.40
1.45
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
70%
45%
StenhousemuirDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.50
2.20
2.35
Strzelone
1.80
1.40
1.60
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Raith Rovers jest o +79% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Raith Rovers u siebie
1.40 gola/mecz
Stenhousemuir na wyjeździe

Progi bramkowe

Raith RoversStenhousemuir
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
80% (8/10)
20% (2/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRaith RoversStenhousemuir
Match Cards AVG
5.00 (2/2)
5.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
10
10
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRaith RoversStenhousemuir
Under 0.5
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir4310102.50
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston420261.50
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25