Football Stats
Herb Arbroath
ArbroathŚr. pkt/mecz 1.05
Szkocja / Championship8 sierpnia 2026 16:00
Herb Inverness CT
Inverness CTŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Arbroath

4W — Arbroath2D4W — Inverness CT

Streaki - Arbroath

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arbroath — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Arbroath — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Arbroath — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Arbroath — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Arbroath — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Arbroath — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Arbroath — powyżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Arbroath — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Arbroath — poniżej 12.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Arbroath — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Arbroath — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Arbroath — powyżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
  • Arbroath — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Arbroath — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Streaki - Inverness CT

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inverness CT — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Inverness CT — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Inverness CT — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Inverness CT — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Inverness CT — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inverness CT — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inverness CT — powyżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Inverness CT — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/7, 100%)
  • Inverness CT — poniżej 49.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
  • Inverness CT — poniżej 4.5 kartek (6/7, 86%)
  • Inverness CT — poniżej 4.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Inverness CT — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Inverness CT — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 2.5 kartek (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Arbroath

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arbroath — nie strzela gola w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Inverness CT

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Inverness CT — jest niepokonany w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb ArbroathArbroath00Herb Inverness CTInverness CT
26.04Herb Inverness CTInverness CT30Herb ArbroathArbroath
08.02Herb ArbroathArbroath30Herb Inverness CTInverness CT
14.12Herb Inverness CTInverness CT02Herb ArbroathArbroath
05.10Herb ArbroathArbroath10Herb Inverness CTInverness CT
06.04Herb Inverness CTInverness CT21Herb ArbroathArbroath
24.02Herb ArbroathArbroath11Herb Inverness CTInverness CT
16.12Herb Inverness CTInverness CT12Herb ArbroathArbroath
30.09Herb ArbroathArbroath23Herb Inverness CTInverness CT
11.04Herb Inverness CTInverness CT20Herb ArbroathArbroath

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Inverness CT jest o 125% lepsza niż Arbroath pod względem odsetku wygranych meczów.

ArbroathDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.20
1.60
1.90
Strzelone
1.20
0.50
0.85
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Inverness CTDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
2.00
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
0.60
0.70
0.65
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Arbroath jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Arbroath u siebie
1.10 gola/mecz
Inverness CT na wyjeździe

Progi bramkowe

ArbroathInverness CT
Over 0.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
35% (7/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemArbroathInverness CT
Match Corners AVG
9.00 (2/40)
9.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemArbroathInverness CT
Corners Earned Match
4.55
5.25
4.14
More Corners Than Opponent
27% (3/11)
25% (1/4)
29% (2/7)
Over 2.5 Corners Earned
82% (9/11)
75% (3/4)
86% (6/7)
Over 3.5 Corners Earned
64% (7/11)
75% (3/4)
57% (4/7)
Over 4.5 Corners Earned
55% (6/11)
50% (2/4)
57% (4/7)
Over 5.5 Corners Earned
36% (4/11)
50% (2/4)
29% (2/7)
Over 6.5 Corners Earned
9% (1/11)
25% (1/4)
0% (0/7)
Over 7.5 Corners Earned
9% (1/11)
25% (1/4)
0% (0/7)
Over 8.5 Corners Earned
9% (1/11)
25% (1/4)
0% (0/7)
Corners Earned
50
21
29

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Arbroath notuje o 62% wyższy wynik niż Inverness CT pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemArbroathInverness CT
Match Cards AVG
4.73 (11/11)
6.25 (4/4)
3.86 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (11/11)
100% (4/4)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
91% (10/11)
100% (4/4)
86% (6/7)
Over 2.5 Cards
82% (9/11)
100% (4/4)
71% (5/7)
Over 3.5 Cards
73% (8/11)
100% (4/4)
57% (4/7)
Over 4.5 Cards
36% (4/11)
75% (3/4)
14% (1/7)
Over 5.5 Cards
27% (3/11)
50% (2/4)
14% (1/7)
Over 6.5 Cards
27% (3/11)
50% (2/4)
14% (1/7)
Over 7.5 Cards
18% (2/11)
25% (1/4)
14% (1/7)
Total Cards
52
25
27
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
4
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemArbroathInverness CT
Under 0.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir4310102.50
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston420261.50
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25