Football Stats
Herb Queen's Park
Queen's ParkŚr. pkt/mecz 1.35
Szkocja / Championship8 sierpnia 2026 16:00
Herb Raith Rovers
Raith RoversŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Queen's Park

2W — Queen's Park3D5W — Raith Rovers

Streaki - Queen's Park

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Queen's Park — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Queen's Park — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Queen's Park — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Queen's Park — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Queen's Park — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Queen's Park — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Queen's Park — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Raith Rovers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Raith Rovers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Raith Rovers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Raith Rovers — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Raith Rovers — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Raith Rovers — powyżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — powyżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 kartek (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Raith Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Raith Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Queen's Park

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Queen's Park — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Queen's Park — poniżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Queen's Park — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Queen's Park — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Raith Rovers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Raith Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Raith Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Raith Rovers — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Raith Rovers — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Queen's ParkQueen's Park12Herb Raith RoversRaith Rovers
14.04Herb Queen's ParkQueen's Park02Herb Raith RoversRaith Rovers
24.01Herb Raith RoversRaith Rovers41Herb Queen's ParkQueen's Park
08.11Herb Queen's ParkQueen's Park21Herb Raith RoversRaith Rovers
02.08Herb Raith RoversRaith Rovers11Herb Queen's ParkQueen's Park
02.05Herb Queen's ParkQueen's Park15Herb Raith RoversRaith Rovers
01.03Herb Raith RoversRaith Rovers04Herb Queen's ParkQueen's Park
20.12Herb Queen's ParkQueen's Park12Herb Raith RoversRaith Rovers
19.10Herb Raith RoversRaith Rovers11Herb Queen's ParkQueen's Park
16.03Herb Queen's ParkQueen's Park00Herb Raith RoversRaith Rovers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Queen's Park jest o 17% lepsza niż Raith Rovers pod względem odsetku wygranych meczów.

Queen's ParkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Raith RoversDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
1.50
2.45
Strzelone
2.00
0.40
1.20
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
20%
70%
45%

Ostatnie 10 meczów

Queen's Park jest o +175% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Queen's Park u siebie
0.40 gola/mecz
Raith Rovers na wyjeździe

Progi bramkowe

Queen's ParkRaith Rovers
Over 0.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemQueen's ParkRaith Rovers
Match Cards AVG
5.00 (2/2)
5.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 3.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 4.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
10
10
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemQueen's ParkRaith Rovers
Under 0.5
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Under 1.5
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Under 2.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir4310102.50
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston420261.50
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25