Football Stats
Herb Morton
MortonŚr. pkt/mecz 0.85
Szkocja / Championship22 sierpnia 2026 16:00
Herb Arbroath
ArbroathŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Morton

5W — Morton3D2W — Arbroath

Streaki - Morton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Morton — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Morton — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Morton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Arbroath

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Arbroath — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Arbroath — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arbroath — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arbroath — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arbroath — poniżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Arbroath — powyżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Arbroath — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Arbroath — poniżej 12.5 rożnych (4/4, 100%)
  • Arbroath — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Arbroath — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Arbroath — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Arbroath — powyżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
  • Arbroath — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Arbroath — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)

Serie - Morton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Morton — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Morton — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Arbroath

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Arbroath — nie strzela gola w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Arbroath — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb MortonMorton12Herb ArbroathArbroath
28.03Herb MortonMorton21Herb ArbroathArbroath
23.01Herb ArbroathArbroath11Herb MortonMorton
08.11Herb MortonMorton10Herb ArbroathArbroath
20.09Herb ArbroathArbroath11Herb MortonMorton
20.04Herb ArbroathArbroath12Herb MortonMorton
27.01Herb MortonMorton30Herb ArbroathArbroath
09.12Herb ArbroathArbroath12Herb MortonMorton
26.08Herb MortonMorton03Herb ArbroathArbroath
17.03Herb ArbroathArbroath11Herb MortonMorton

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

MortonDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.80
3.50
2.65
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
0.90
2.50
1.70
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
ArbroathDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.00
1.60
1.80
Strzelone
1.10
0.50
0.80
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
70%
55%

Ostatnie 10 meczów

Morton jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Morton u siebie
0.50 gola/mecz
Arbroath na wyjeździe

Progi bramkowe

MortonArbroath
Over 0.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 1.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
25% (5/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
30% (6/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemMortonArbroath
Match Corners AVG
9.00 (2/40)
9.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 7.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMortonArbroath
Corners Earned Match
5.25
5.25
More Corners Than Opponent
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 2.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 3.5 Corners Earned
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 4.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 5.5 Corners Earned
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 6.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 7.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 8.5 Corners Earned
25% (1/4)
25% (1/4)
Corners Earned
21
21

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMortonArbroath
Match Cards AVG
6.25 (4/4)
6.25 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 3.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 4.5 Cards
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 5.5 Cards
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 6.5 Cards
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 7.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Total Cards
25
25
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMortonArbroath
Under 0.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 1.5
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Under 2.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir4310102.50
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston420261.50
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25