Football Stats
Herb Ayr Utd
Ayr UtdŚr. pkt/mecz 0.80
Szkocja / Championship12 września 2026 16:00
Herb Inverness CT
Inverness CTŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Ayr Utd

4W — Ayr Utd2D4W — Inverness CT

Streaki - Ayr Utd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ayr Utd — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ayr Utd — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ayr Utd — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ayr Utd — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ayr Utd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ayr Utd — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Ayr Utd — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Ayr Utd — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Ayr Utd — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Ayr Utd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Inverness CT

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inverness CT — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Inverness CT — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Inverness CT — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Inverness CT — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Inverness CT — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inverness CT — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inverness CT — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inverness CT — powyżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Inverness CT — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/7, 100%)
  • Inverness CT — poniżej 49.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
  • Inverness CT — poniżej 4.5 kartek (6/7, 86%)
  • Inverness CT — poniżej 4.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Inverness CT — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Inverness CT — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 2.5 kartek (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • Inverness CT — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Ayr Utd

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ayr Utd — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ayr Utd — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ayr Utd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Inverness CT

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Inverness CT — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inverness CT — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.03Herb Inverness CTInverness CT12Herb Ayr UtdAyr Utd
06.01Herb Ayr UtdAyr Utd13Herb Inverness CTInverness CT
11.11Herb Inverness CTInverness CT31Herb Ayr UtdAyr Utd
12.08Herb Ayr UtdAyr Utd10Herb Inverness CTInverness CT
05.05Herb Inverness CTInverness CT12Herb Ayr UtdAyr Utd
04.03Herb Ayr UtdAyr Utd12Herb Inverness CTInverness CT
19.11Herb Inverness CTInverness CT22Herb Ayr UtdAyr Utd
01.10Herb Ayr UtdAyr Utd01Herb Inverness CTInverness CT
09.04Herb Ayr UtdAyr Utd22Herb Inverness CTInverness CT
19.02Herb Inverness CTInverness CT12Herb Ayr UtdAyr Utd

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Inverness CT jest o 167% lepsza niż Ayr Utd pod względem odsetku wygranych meczów.

Ayr UtdDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
3.00
2.40
Strzelone
0.80
1.00
0.90
Stracone
1.00
2.00
1.50
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Inverness CTDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
2.00
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Inverness CT jest o +38% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Ayr Utd u siebie
1.10 gola/mecz
Inverness CT na wyjeździe

Progi bramkowe

Ayr UtdInverness CT
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ayr Utd notuje o 133% wyższy wynik niż Inverness CT pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAyr UtdInverness CT
Match Cards AVG
4.50 (8/8)
9.00 (1/1)
3.86 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (8/8)
100% (1/1)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
88% (7/8)
100% (1/1)
86% (6/7)
Over 2.5 Cards
75% (6/8)
100% (1/1)
71% (5/7)
Over 3.5 Cards
63% (5/8)
100% (1/1)
57% (4/7)
Over 4.5 Cards
25% (2/8)
100% (1/1)
14% (1/7)
Over 5.5 Cards
25% (2/8)
100% (1/1)
14% (1/7)
Over 6.5 Cards
25% (2/8)
100% (1/1)
14% (1/7)
Over 7.5 Cards
25% (2/8)
100% (1/1)
14% (1/7)
Total Cards
36
9
27
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
9
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAyr UtdInverness CT
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir4310102.50
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston420261.50
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25