Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Ross County
Streaki - Ross County
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ross County — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Ross County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ross County — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ross County — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Ross County — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Ross County — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Ross County — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Ross County — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Ross County — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Ross County — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Ross County — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ross County — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Montrose
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Montrose — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Montrose — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Montrose — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Montrose — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Montrose — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Montrose — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ross County
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ross County — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 7.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 4.5 kartek w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 4.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Montrose
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Montrose — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — przegrywa 2. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ross County jest o 50% lepsza niż Montrose pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ross County | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 1.90 | 2.20 |
Strzelone | 1.30 | 0.60 | 0.95 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Montrose | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.50 | 3.55 |
Strzelone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
Stracone | 2.30 | 2.20 | 2.25 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs Peterhead1-0
- 01.05.2026Lvs Raith Rovers2-3
- 25.04.2026Wvs Morton4-0
- 18.04.2026Wvs Ayr Utd2-1
- 10.04.2026Lvs Queen's Park0-1
- 04.04.2026Lvs Airdrie United0-4
- 27.03.2026Lvs Partick1-3
- 21.03.2026Dvs Dunfermline2-2
- 14.03.2026Lvs ST Johnstone0-1
- 07.03.2026Dvs Arbroath0-0
- 01.08.2026Lvs Hamilton Academical0-5
- 04.07.2026Lvs ST Johnstone0-3
- 02.05.2026Lvs Stenhousemuir0-2
- 25.04.2026Dvs Queen of the South2-2
- 18.04.2026Lvs Hamilton Academical0-2
- 11.04.2026Lvs Kelty Hearts1-3
- 07.04.2026Lvs Cove Rangers2-3
- 04.04.2026Wvs East Fife1-0
- 21.03.2026Dvs Peterhead1-1
- 14.03.2026Wvs Alloa Athletic5-4
Progi bramkowe
| Ross County | Montrose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
| Ross County | Montrose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
| Ross County | Montrose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Ross County | Montrose | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.90 (20/20) | 2.90 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 2.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 3.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 58 | 58 | — |
Highest in a Match | 5 | 5 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ross County | Montrose | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 95% (19/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

