Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Ross County
Streaki - Ross County
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ross County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ross County — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Ross County — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Ross County — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ross County — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ross County — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Ross County — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Ross County — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Ross County — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Ross County — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Ross County — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Ross County — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ross County — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Queen of the South
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Queen of the South — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
- Queen of the South — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Queen of the South — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Queen of the South — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Queen of the South — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Queen of the South — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Queen of the South — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Queen of the South — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Ross County
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ross County — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 7.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 4.5 kartek w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 4.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Ross County — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Queen of the South
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Queen of the South — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Queen of the South — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ross County jest o 200% lepsza niż Queen of the South pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ross County | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.00 | 2.35 |
Strzelone | 1.80 | 0.80 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Queen of the South | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.30 | 2.95 |
Strzelone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
Stracone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 100% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 0% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs East Kilbride4-0
- 22.08.2026Wvs Airdrie United3-1
- 08.08.2026Wvs Montrose2-1
- 01.08.2026Wvs Peterhead1-0
- 01.05.2026Lvs Raith Rovers2-3
- 25.04.2026Wvs Morton4-0
- 18.04.2026Wvs Ayr Utd2-1
- 10.04.2026Lvs Queen's Park0-1
- 04.04.2026Lvs Airdrie United0-4
- 27.03.2026Lvs Partick1-3
- 29.08.2026Lvs Montrose1-2
- 22.08.2026Lvs Alloa Athletic0-2
- 08.08.2026Lvs Peterhead0-1
- 01.08.2026Lvs East Kilbride1-5
- 09.05.2026Dvs Stenhousemuir1-1
- 05.05.2026Dvs Stenhousemuir1-1
- 02.05.2026Wvs Alloa Athletic4-1
- 25.04.2026Dvs Montrose2-2
- 18.04.2026Dvs Peterhead1-1
- 11.04.2026Wvs Cove Rangers2-0
Progi bramkowe
| Ross County | Queen of the South | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
| Ross County | Queen of the South | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
| Ross County | Queen of the South | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Ross County | Queen of the South | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.90 (20/20) | 2.90 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 2.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 3.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 58 | 58 | — |
Highest in a Match | 5 | 5 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ross County | Queen of the South | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 40% (8/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

