Football Stats
Herb Fulham
FulhamŚr. pkt/mecz 1.35
Anglia / Premier League24 sierpnia 2026 21:00
Herb Chelsea
ChelseaŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Fulham

3W — Fulham1D6W — Chelsea

Streaki - Fulham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fulham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fulham — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fulham — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fulham — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Fulham — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fulham — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Fulham — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Fulham — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Fulham — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Fulham — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fulham — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fulham — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fulham — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fulham — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Chelsea

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chelsea — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Chelsea — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Chelsea — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelsea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelsea — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelsea — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelsea — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Chelsea — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Chelsea — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Chelsea — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Chelsea — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Chelsea — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Chelsea — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Chelsea — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Chelsea — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Chelsea — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Fulham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fulham — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 6.5 kartek w 23 meczach z rzędu

Serie - Chelsea

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chelsea — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 6.5 rożnych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelsea — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.08Herb FulhamFulham23Herb ChelseaChelsea
07.01Herb FulhamFulham21Herb ChelseaChelsea
30.08Herb ChelseaChelsea20Herb FulhamFulham
20.04Herb FulhamFulham12Herb ChelseaChelsea
26.12Herb ChelseaChelsea12Herb FulhamFulham
13.01Herb ChelseaChelsea10Herb FulhamFulham
02.10Herb FulhamFulham02Herb ChelseaChelsea
03.02Herb ChelseaChelsea00Herb FulhamFulham
12.01Herb FulhamFulham21Herb ChelseaChelsea
01.05Herb ChelseaChelsea20Herb FulhamFulham

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

FulhamDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.30
2.30
Strzelone
1.40
0.80
1.10
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
54%
54%
54%
Śr. strzały/mecz
16.90
12.30
14.60
Śr. faule/mecz
10.80
10.00
10.40
ChelseaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
3.50
3.40
Strzelone
1.80
1.90
1.85
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
57%
60%
59%
Śr. strzały/mecz
14.67
11.50
13.00
Śr. faule/mecz
11.78
10.10
10.89

Ostatnie 10 meczów

Chelsea jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Fulham u siebie
1.90 gola/mecz
Chelsea na wyjeździe

Progi bramkowe

FulhamChelsea
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFulhamChelsea
Match Corners AVG
10.64 (39/40)
10.90 (20/20)
10.37 (19/20)
Over 6.5 Corners
97% (38/39)
95% (19/20)
100% (19/19)
Over 7.5 Corners
85% (33/39)
85% (17/20)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
74% (29/39)
80% (16/20)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
64% (25/39)
70% (14/20)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
51% (20/39)
55% (11/20)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
38% (15/39)
50% (10/20)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
21% (8/39)
20% (4/20)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/39)
10% (2/20)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
10% (2/20)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFulhamChelsea
Corners Earned Match
5.92
6.05
5.80
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
237
121
116

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Chelsea notuje o 27% wyższy wynik niż Fulham pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFulhamChelsea
Match Cards AVG
4.55 (40/40)
4.00 (20/20)
5.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
182
80
102
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Chelsea jest o 52% lepsza niż Fulham pod względem strzałów na mecz.

OgółemFulhamChelsea
Strzały / mecz
14.50
11.50
17.50
Strzały celne / mecz
4.50
3.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
3.75
2.50
5.00
Skuteczność strzałów
15.5%
8.7%
20.0%
Strzały na gola
6.44
11.50
5.00
Strzały celne na gola
2.00
3.00
1.71
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Chelsea notuje o 500% wyższy wynik niż Fulham pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFulhamChelsea
Match Offsides AVG
2.67
2.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
1.33
0.50
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Chelsea jest o 118% lepsza niż Fulham pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFulhamChelsea
xG (For)
1.70
1.07
2.33
xGA (Against)
1.59
1.73
1.46
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFulhamChelsea
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Manchester City220063.00
2Arsenal220063.00
3Hull City220063.00
4Chelsea220063.00
5Brentford211042.00
6Newcastle211042.00
7Everton211042.00
8Leeds211042.00
9Brighton210131.50
11Sunderland210131.50
12Ipswich210131.50
13Liverpool202021.00
14Bournemouth201110.50
16Fulham200200.00
17Coventry200200.00
18Crystal Palace200200.00
19Tottenham200200.00
20Aston Villa200200.00