Football Stats
Herb Burnley
Flaga AngliaBurnley
23. miejsce w tabeli Championship

2026/27 Burnley — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs7
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz4
Gs9
RB-5
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Burnley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Burnley — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Burnley — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Burnley — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Burnley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Burnley — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Burnley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Burnley — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Burnley — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Burnley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Burnley — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Burnley — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Burnley — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Burnley — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Burnley — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Burnley — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Burnley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Burnley — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Burnley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Norwich41Herb BurnleyBurnley
23.08West Brom31Herb BurnleyBurnley
16.08Herb BurnleyBurnley22West Ham
24.05Herb BurnleyBurnley11Wolves
18.05Arsenal10Herb BurnleyBurnley
10.05Herb BurnleyBurnley22Aston Villa
01.05Leeds31Herb BurnleyBurnley
22.04Herb BurnleyBurnley01Manchester City
19.04Nottingham Forest41Herb BurnleyBurnley
11.04Herb BurnleyBurnley02Brighton

Burnley — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
1.40
2.90
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
1.10
0.70
1.80
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
14.00
Śr. faule/mecz
10.89
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.80
1.70
3.50
Strzelone
0.60
0.30
0.90
Stracone
1.20
1.40
2.60
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
7.13
Śr. faule/mecz
11.25

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Under 3.5
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Burnley

Wynik meczu

2-2
1 (33%)
1-3
1 (33%)
1-4
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (33%)
1-1
1 (33%)
1-3
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Burnley

Liczba goli w meczu

4
2 (67%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
2
1 (33%)
4
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Championship.

Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00