Football Stats
Herb Bournemouth
BournemouthŚr. pkt/mecz 1.70
Anglia / Premier League29 sierpnia 2026 16:00
Herb Everton
EvertonŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Bournemouth

6W — Bournemouth1D3W — Everton

Streaki - Bournemouth

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bournemouth — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Bournemouth — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Bournemouth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bournemouth — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Bournemouth — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bournemouth — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bournemouth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bournemouth — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Bournemouth — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Bournemouth — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Bournemouth — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bournemouth — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bournemouth — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bournemouth — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bournemouth — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Bournemouth — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Everton

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Everton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Everton — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Everton — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Everton — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Everton — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Everton — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Everton — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Everton — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Everton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Everton — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Everton — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Everton — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Everton — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Everton — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Everton — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Everton — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Bournemouth

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bournemouth — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — poniżej 4.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — poniżej 6.5 kartek w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bournemouth — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Everton

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Everton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Everton — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb BournemouthBournemouth11Herb EvertonEverton
10.02Herb EvertonEverton12Herb BournemouthBournemouth
02.12Herb BournemouthBournemouth01Herb EvertonEverton
04.01Herb BournemouthBournemouth10Herb EvertonEverton
31.08Herb EvertonEverton23Herb BournemouthBournemouth
30.03Herb BournemouthBournemouth21Herb EvertonEverton
07.10Herb EvertonEverton30Herb BournemouthBournemouth
28.05Herb EvertonEverton10Herb BournemouthBournemouth
12.11Herb BournemouthBournemouth30Herb EvertonEverton
26.07Herb EvertonEverton13Herb BournemouthBournemouth

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bournemouth jest o 14% lepsza niż Everton pod względem odsetku wygranych meczów.

BournemouthDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.20
1.90
2.55
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.40
0.70
1.05
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
49%
47%
48%
Śr. strzały/mecz
15.10
11.50
13.30
Śr. faule/mecz
10.90
12.10
11.50
EvertonDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.70
2.75
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
46%
42%
44%
Śr. strzały/mecz
12.20
10.90
11.55
Śr. faule/mecz
10.70
11.60
11.15

Ostatnie 10 meczów

Bournemouth jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Bournemouth u siebie
1.40 gola/mecz
Everton na wyjeździe

Progi bramkowe

BournemouthEverton
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
90% (18/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bournemouth notuje o 22% wyższy wynik niż Everton pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBournemouthEverton
Match Corners AVG
10.40 (40/40)
11.45 (20/20)
9.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBournemouthEverton
Corners Earned Match
4.80
5.30
4.30
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
192
106
86

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Bournemouth notuje o 17% wyższy wynik niż Everton pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBournemouthEverton
Match Cards AVG
3.75 (40/40)
4.05 (20/20)
3.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
150
81
69
Highest in a Match
8
8
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Everton jest o 14% lepsza niż Bournemouth pod względem strzałów na mecz.

OgółemBournemouthEverton
Strzały / mecz
11.75
11.00
12.50
Strzały celne / mecz
5.00
4.50
5.50
Strzały niecelne / mecz
3.75
3.00
4.50
Skuteczność strzałów
10.6%
9.1%
12.0%
Strzały na gola
9.40
11.00
8.33
Strzały celne na gola
4.00
4.50
3.67
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Everton notuje o 200% wyższy wynik niż Bournemouth pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBournemouthEverton
Match Offsides AVG
1.75
2.00
1.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.00
0.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemBournemouthEverton
xG (For)
1.38
1.39
1.36
xGA (Against)
1.97
2.04
1.90
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBournemouthEverton
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Manchester City220063.00
2Arsenal220063.00
3Hull City220063.00
4Chelsea220063.00
5Brentford211042.00
6Newcastle211042.00
7Everton211042.00
8Leeds211042.00
9Brighton210131.50
11Sunderland210131.50
12Ipswich210131.50
13Liverpool202021.00
14Bournemouth201110.50
16Fulham200200.00
17Coventry200200.00
18Crystal Palace200200.00
19Tottenham200200.00
20Aston Villa200200.00