Football Stats
Herb Leeds
LeedsŚr. pkt/mecz 1.55
Anglia / Premier League30 sierpnia 2026 15:00
Herb Brentford
BrentfordŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Leeds

2W — Leeds6D2W — Brentford

Streaki - Leeds

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leeds — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Leeds — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Leeds — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Leeds — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Leeds — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Leeds — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Leeds — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Leeds — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Leeds — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Leeds — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Leeds — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Leeds — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Brentford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brentford — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brentford — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brentford — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Brentford — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Brentford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Brentford — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Brentford — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Brentford — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Brentford — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Brentford — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Brentford — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Brentford — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Brentford — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Brentford — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Leeds

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leeds — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leeds — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - Brentford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brentford — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb LeedsLeeds11Herb BrentfordBrentford
21.03Herb LeedsLeeds00Herb BrentfordBrentford
14.12Herb BrentfordBrentford11Herb LeedsLeeds
22.01Herb LeedsLeeds00Herb BrentfordBrentford
03.09Herb BrentfordBrentford52Herb LeedsLeeds
22.05Herb BrentfordBrentford12Herb LeedsLeeds
05.12Herb LeedsLeeds22Herb BrentfordBrentford
11.02Herb BrentfordBrentford11Herb LeedsLeeds
21.08Herb LeedsLeeds10Herb BrentfordBrentford
22.04Herb BrentfordBrentford20Herb LeedsLeeds

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Leeds jest o 14% lepsza niż Brentford pod względem odsetku wygranych meczów.

LeedsDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.20
2.20
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
50%
44%
47%
Śr. strzały/mecz
13.40
13.10
13.25
Śr. faule/mecz
10.30
11.80
11.05
BrentfordDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.60
2.65
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
51%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
14.70
10.40
12.55
Śr. faule/mecz
10.30
11.20
10.75

Ostatnie 10 meczów

Leeds jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Leeds u siebie
1.30 gola/mecz
Brentford na wyjeździe

Progi bramkowe

LeedsBrentford
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLeedsBrentford
Match Corners AVG
11.07 (40/40)
11.25 (20/20)
10.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 10.5 Corners
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 11.5 Corners
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLeedsBrentford
Corners Earned Match
4.90
4.85
4.95
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
196
97
99

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Leeds notuje o 11% wyższy wynik niż Brentford pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLeedsBrentford
Match Cards AVG
3.80 (40/40)
4.00 (20/20)
3.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
152
80
72
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Brentford jest o 129% lepsza niż Leeds pod względem strzałów na mecz.

OgółemLeedsBrentford
Strzały / mecz
17.25
10.50
24.00
Strzały celne / mecz
4.00
1.50
6.50
Strzały niecelne / mecz
6.00
3.50
8.50
Skuteczność strzałów
8.7%
9.5%
8.3%
Strzały na gola
11.50
10.50
12.00
Strzały celne na gola
2.67
1.50
3.25
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Leeds notuje o 67% wyższy wynik niż Brentford pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemLeedsBrentford
Match Offsides AVG
3.50
3.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.00
2.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Brentford jest o 217% lepsza niż Leeds pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLeedsBrentford
xG (For)
1.81
0.87
2.76
xGA (Against)
0.96
0.95
0.96
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLeedsBrentford
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Manchester City220063.00
2Arsenal220063.00
3Hull City220063.00
4Chelsea220063.00
5Brentford211042.00
6Newcastle211042.00
7Everton211042.00
8Leeds211042.00
9Brighton210131.50
11Sunderland210131.50
12Ipswich210131.50
13Liverpool202021.00
14Bournemouth201110.50
16Fulham200200.00
17Coventry200200.00
18Crystal Palace200200.00
19Tottenham200200.00
20Aston Villa200200.00