Football Stats
Herb Fulham
FulhamŚr. pkt/mecz 1.20
Anglia / Premier League5 września 2026 16:00
Herb Crystal Palace
Crystal PalaceŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Fulham

2W — Fulham5D3W — Crystal Palace

Streaki - Fulham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fulham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fulham — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fulham — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Fulham — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Fulham — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Fulham — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fulham — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Fulham — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Fulham — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fulham — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fulham — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fulham — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Crystal Palace

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Crystal Palace — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Crystal Palace — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Crystal Palace — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Crystal Palace — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Crystal Palace — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Fulham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fulham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 6.5 rożnych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Crystal Palace

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Crystal Palace — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Crystal Palace — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.01Herb Crystal PalaceCrystal Palace11Herb FulhamFulham
07.12Herb FulhamFulham12Herb Crystal PalaceCrystal Palace
22.02Herb FulhamFulham02Herb Crystal PalaceCrystal Palace
09.11Herb Crystal PalaceCrystal Palace02Herb FulhamFulham
27.04Herb FulhamFulham11Herb Crystal PalaceCrystal Palace
23.09Herb Crystal PalaceCrystal Palace00Herb FulhamFulham
20.05Herb FulhamFulham22Herb Crystal PalaceCrystal Palace
26.12Herb Crystal PalaceCrystal Palace03Herb FulhamFulham
28.02Herb Crystal PalaceCrystal Palace00Herb FulhamFulham
24.10Herb FulhamFulham12Herb Crystal PalaceCrystal Palace

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

FulhamDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.30
2.35
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
55%
54%
55%
Śr. strzały/mecz
16.40
12.40
14.40
Śr. faule/mecz
11.10
10.40
10.75
Crystal PalaceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
3.00
2.80
Strzelone
1.30
1.20
1.25
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
45%
48%
Śr. strzały/mecz
13.00
9.40
11.20
Śr. faule/mecz
11.40
10.10
10.75

Ostatnie 10 meczów

Fulham jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Fulham u siebie
1.20 gola/mecz
Crystal Palace na wyjeździe

Progi bramkowe

FulhamCrystal Palace
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Fulham notuje o 20% wyższy wynik niż Crystal Palace pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFulhamCrystal Palace
Match Corners AVG
10.07 (40/40)
11.00 (20/20)
9.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFulhamCrystal Palace
Corners Earned Match
4.97
6.25
3.70
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
90% (18/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
60% (12/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Corners Earned
199
125
74

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Fulham notuje o 8% wyższy wynik niż Crystal Palace pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFulhamCrystal Palace
Match Cards AVG
3.80 (40/40)
3.95 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
152
79
73
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Fulham jest o 53% lepsza niż Crystal Palace pod względem strzałów na mecz.

OgółemFulhamCrystal Palace
Strzały / mecz
9.50
11.50
7.50
Strzały celne / mecz
2.25
3.00
1.50
Strzały niecelne / mecz
3.75
2.50
5.00
Skuteczność strzałów
7.9%
8.7%
6.7%
Strzały na gola
12.67
11.50
15.00
Strzały celne na gola
3.00
3.00
3.00
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Crystal Palace notuje o 200% wyższy wynik niż Fulham pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFulhamCrystal Palace
Match Offsides AVG
2.50
2.50
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.00
0.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemFulhamCrystal Palace
xG (For)
1.09
1.07
1.11
xGA (Against)
1.48
1.73
1.23
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFulhamCrystal Palace
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Manchester City220063.00
2Arsenal220063.00
3Hull City220063.00
4Chelsea220063.00
5Brentford211042.00
6Newcastle211042.00
7Everton211042.00
8Leeds211042.00
9Brighton210131.50
11Sunderland210131.50
12Ipswich210131.50
13Liverpool202021.00
14Bournemouth201110.50
16Fulham200200.00
17Coventry200200.00
18Crystal Palace200200.00
19Tottenham200200.00
20Aston Villa200200.00