Football Stats
Herb Liverpool
LiverpoolŚr. pkt/mecz 1.60
Anglia / Premier League12 września 2026 16:00
Herb Fulham
FulhamŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Liverpool

4W — Liverpool4D2W — Fulham

Streaki - Liverpool

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Liverpool — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Liverpool — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Liverpool — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Liverpool — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Liverpool — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Liverpool — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Liverpool — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Liverpool — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Liverpool — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Liverpool — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Liverpool — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Fulham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fulham — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Fulham — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fulham — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fulham — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Fulham — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Fulham — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fulham — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Fulham — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fulham — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fulham — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fulham — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Liverpool

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Liverpool — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liverpool — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Fulham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fulham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — powyżej 6.5 rożnych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fulham — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.04Herb LiverpoolLiverpool20Herb FulhamFulham
04.01Herb FulhamFulham22Herb LiverpoolLiverpool
06.04Herb FulhamFulham32Herb LiverpoolLiverpool
14.12Herb LiverpoolLiverpool22Herb FulhamFulham
21.04Herb FulhamFulham13Herb LiverpoolLiverpool
03.12Herb LiverpoolLiverpool43Herb FulhamFulham
03.05Herb LiverpoolLiverpool10Herb FulhamFulham
06.08Herb FulhamFulham22Herb LiverpoolLiverpool
07.03Herb LiverpoolLiverpool01Herb FulhamFulham
13.12Herb FulhamFulham11Herb LiverpoolLiverpool

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Liverpool jest o 29% lepsza niż Fulham pod względem odsetku wygranych meczów.

LiverpoolDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.40
3.40
3.40
Strzelone
2.30
1.50
1.90
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
54%
58%
56%
Śr. strzały/mecz
15.20
16.50
15.85
Śr. faule/mecz
11.80
10.70
11.25
FulhamDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.30
2.35
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
55%
54%
55%
Śr. strzały/mecz
16.40
12.40
14.40
Śr. faule/mecz
11.10
10.40
10.75

Ostatnie 10 meczów

Liverpool jest o +187% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
Liverpool u siebie
0.80 gola/mecz
Fulham na wyjeździe

Progi bramkowe

LiverpoolFulham
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLiverpoolFulham
Match Corners AVG
10.93 (40/40)
10.85 (20/20)
11.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 7.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 9.5 Corners
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 12.5 Corners
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLiverpoolFulham
Corners Earned Match
6.40
6.55
6.25
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Corners Earned
256
131
125

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Liverpool notuje o 10% wyższy wynik niż Fulham pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLiverpoolFulham
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.35 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
166
87
79
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Liverpool jest o 74% lepsza niż Fulham pod względem strzałów na mecz.

OgółemLiverpoolFulham
Strzały / mecz
15.75
20.00
11.50
Strzały celne / mecz
4.25
5.50
3.00
Strzały niecelne / mecz
3.50
4.50
2.50
Skuteczność strzałów
9.5%
10.0%
8.7%
Strzały na gola
10.50
10.00
11.50
Strzały celne na gola
2.83
2.75
3.00
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Liverpool notuje o 300% wyższy wynik niż Fulham pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemLiverpoolFulham
Match Offsides AVG
2.75
3.00
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Team Offsides AVG
1.25
2.00
0.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Liverpool jest o 79% lepsza niż Fulham pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemLiverpoolFulham
xG (For)
1.49
1.92
1.07
xGA (Against)
1.79
1.86
1.73
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLiverpoolFulham
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Under 2.5
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Manchester City220063.00
2Arsenal220063.00
3Hull City220063.00
4Chelsea220063.00
5Brentford211042.00
6Newcastle211042.00
7Everton211042.00
8Leeds211042.00
9Brighton210131.50
11Sunderland210131.50
12Ipswich210131.50
13Liverpool202021.00
14Bournemouth201110.50
16Fulham200200.00
17Coventry200200.00
18Crystal Palace200200.00
19Tottenham200200.00
20Aston Villa200200.00