Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Elgin City
Streaki - Elgin City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Elgin City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Elgin City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Elgin City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Elgin City — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Elgin City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Kelty Hearts
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kelty Hearts — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kelty Hearts — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kelty Hearts — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kelty Hearts — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kelty Hearts — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kelty Hearts — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Kelty Hearts — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Elgin City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Elgin City — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Kelty Hearts
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Elgin City jest o 40% lepsza niż Kelty Hearts pod względem odsetku wygranych meczów.
| Elgin City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.20 | 3.05 |
Strzelone | 1.40 | 1.80 | 1.60 |
Stracone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Kelty Hearts | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.10 | 2.10 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Dvs Forfar Athletic1-1
- 01.08.2026Wvs Edinburgh City5-0
- 02.05.2026Lvs Stranraer0-1
- 25.04.2026Dvs Spartans1-1
- 18.04.2026Dvs Stirling Albion2-2
- 11.04.2026Lvs Annan Athletic0-3
- 04.04.2026Lvs Forfar Athletic1-2
- 28.03.2026Wvs Clyde2-0
- 24.03.2026Wvs Forfar Athletic2-0
- 21.03.2026Wvs Edinburgh City3-0
- 08.08.2026Wvs Stirling Albion3-2
- 01.08.2026Lvs Forfar Athletic0-1
- 02.05.2026Wvs Peterhead2-0
- 25.04.2026Lvs Cove Rangers0-2
- 18.04.2026Lvs Inverness CT0-1
- 11.04.2026Wvs Montrose3-1
- 04.04.2026Dvs Queen of the South1-1
- 28.03.2026Wvs Hamilton Academical2-1
- 21.03.2026Lvs Stenhousemuir0-2
- 14.03.2026Dvs East Fife1-1
Progi bramkowe
| Elgin City | Kelty Hearts | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Elgin City | Kelty Hearts | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Elgin City | Kelty Hearts | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Elgin City | Kelty Hearts | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 40% (8/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

