Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy RSC Anderlecht II
Streaki - RSC Anderlecht II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- RSC Anderlecht II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- RSC Anderlecht II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- RSC Anderlecht II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- RSC Anderlecht II — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- RSC Anderlecht II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- RSC Anderlecht II — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- RSC Anderlecht II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- RSC Anderlecht II — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- RSC Anderlecht II — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- RSC Anderlecht II — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- RSC Anderlecht II — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- RSC Anderlecht II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- RSC Anderlecht II — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- RSC Anderlecht II — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
Streaki - Beerschot VA
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Beerschot VA — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beerschot VA — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beerschot VA — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beerschot VA — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Beerschot VA — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
- Beerschot VA — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Beerschot VA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Beerschot VA — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
- Beerschot VA — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Beerschot VA — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Beerschot VA — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Beerschot VA — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)
Serie - RSC Anderlecht II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 RSC Anderlecht II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 RSC Anderlecht II — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 RSC Anderlecht II — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 RSC Anderlecht II — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 RSC Anderlecht II — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 RSC Anderlecht II — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Serie - Beerschot VA
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Beerschot VA — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Beerschot VA jest o 100% lepsza niż RSC Anderlecht II pod względem odsetku wygranych meczów.
| RSC Anderlecht II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 4.30 | 3.35 |
Strzelone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
Stracone | 1.20 | 2.50 | 1.85 |
BTTS % | 30% | 80% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 10% | 30% |
Posiadanie piłki | 54% | 53% | 53% |
Śr. strzały/mecz | 15.00 | 11.88 | 13.44 |
Śr. faule/mecz | 10.63 | 14.00 | 12.31 |
| Beerschot VA | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.50 | 2.75 |
Strzelone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
Stracone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 55% | 56% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 18.25 | 14.33 | 16.18 |
Śr. faule/mecz | 11.88 | 11.44 | 11.65 |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Lvs Excelsior Virton0-1
- 15.08.2026Lvs Patro Eisden1-2
- 17.04.2026Wvs Olympic Charleroi5-0
- 11.04.2026Lvs RWDM1-2
- 04.04.2026Lvs SK Beveren0-5
- 21.03.2026Lvs Lokeren-Temse2-4
- 13.03.2026Lvs AS Eupen0-1
- 10.03.2026Lvs Beerschot VA2-4
- 07.03.2026Dvs Patro Eisden0-0
- 28.02.2026Wvs Club Brugge II5-0
- 22.08.2026Lvs Dender0-2
- 16.08.2026Wvs KAA Gent II4-0
- 09.05.2026Lvs Lommel United1-3
- 02.05.2026Lvs Lommel United1-3
- 27.04.2026Dvs Patro Eisden2-2
- 23.04.2026Dvs Patro Eisden1-1
- 17.04.2026Wvs Lommel United2-1
- 10.04.2026Dvs AS Eupen3-3
- 20.03.2026Wvs Patro Eisden4-0
- 14.03.2026Wvs Liège1-0
Progi bramkowe
| RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. RSC Anderlecht II notuje o 16% wyższy wynik niż Beerschot VA pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.06 (33/40) | 9.75 (16/20) | 8.41 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (26/33) | 94% (15/16) | 65% (11/17) |
Over 7.5 Corners | 76% (25/33) | 94% (15/16) | 59% (10/17) |
Over 8.5 Corners | 64% (21/33) | 81% (13/16) | 47% (8/17) |
Over 9.5 Corners | 45% (15/33) | 50% (8/16) | 41% (7/17) |
Over 10.5 Corners | 27% (9/33) | 31% (5/16) | 24% (4/17) |
Over 11.5 Corners | 12% (4/33) | 13% (2/16) | 12% (2/17) |
Over 12.5 Corners | 9% (3/33) | 6% (1/16) | 12% (2/17) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/33) | 6% (1/16) | 0% (0/17) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/33) | 0% (0/16) | 0% (0/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.70 | 4.40 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 188 | 88 | 100 |
| Ogółem | RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.60 | 5.40 | 3.80 |
More Corners Than Opponent | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 95% (19/20) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 184 | 108 | 76 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Beerschot VA notuje o 17% wyższy wynik niż RSC Anderlecht II pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.72 (40/40) | 4.35 (20/20) | 5.10 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 189 | 87 | 102 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | RSC Anderlecht II | Beerschot VA | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

