Football Stats
Herb KAA Gent II
Flaga BelgiaKAA Gent II
13. miejsce w tabeli Challenger Pro League

2026/27 KAA Gent II — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KAA Gent II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KAA Gent II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KAA Gent II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KAA Gent II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • KAA Gent II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 KAA Gent II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Sporting Hasselt02Herb KAA Gent IIKAA Gent II
16.08Beerschot VA40Herb KAA Gent IIKAA Gent II
17.04KRC Genk II11Herb KAA Gent IIKAA Gent II
12.04Herb KAA Gent IIKAA Gent II02Liège
03.04Kortrijk20Herb KAA Gent IIKAA Gent II
21.03Herb KAA Gent IIKAA Gent II32Club Brugge II
15.03Lokeren-Temse41Herb KAA Gent IIKAA Gent II
11.03Herb KAA Gent IIKAA Gent II22Lommel United
06.03AS Eupen40Herb KAA Gent IIKAA Gent II
27.02Herb KAA Gent IIKAA Gent II21Patro Eisden

KAA Gent II — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.40
1.90
3.30
Strzelone
0.70
0.80
1.50
Stracone
0.70
1.10
1.80
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
57%
Śr. strzały/mecz
13.10
Śr. faule/mecz
12.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.80
3.00
Strzelone
0.30
0.80
1.10
Stracone
0.90
1.00
1.90
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 3.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 14% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.56 (16/20)
9.10 (10/10)
10.33 (6/10)
Over 6.5 Corners
94% (15/16)
90% (9/10)
100% (6/6)
Over 7.5 Corners
88% (14/16)
80% (8/10)
100% (6/6)
Over 8.5 Corners
56% (9/16)
50% (5/10)
67% (4/6)
Over 9.5 Corners
44% (7/16)
40% (4/10)
50% (3/6)
Over 10.5 Corners
31% (5/16)
20% (2/10)
50% (3/6)
Over 11.5 Corners
19% (3/16)
10% (1/10)
33% (2/6)
Over 12.5 Corners
13% (2/16)
10% (1/10)
17% (1/6)
Over 13.5 Corners
13% (2/16)
10% (1/10)
17% (1/6)
Over 14.5 Corners
0% (0/16)
0% (0/10)
0% (0/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.30
4.70
3.90
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Corners Earned
86
47
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 10% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
4.40 (10/10)
4.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
84
44
40
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
3
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny KAA Gent II

Wynik meczu

0-4
1 (50%)
2-0
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (50%)
1-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny KAA Gent II

Liczba goli w meczu

4
1 (50%)
2
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Challenger Pro League.

Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA320162.00
3Club Brugge II220063.00
4Dender320162.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11Patro Eisden310231.00
12KRC Genk II310231.00
13KAA Gent II210131.50
14Seraing United301210.33