
2026/27 Excelsior Virton — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | +2 | 1.50 | |
| Forma wyjazdowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +1 | 3.00 | |
| Ogółem | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | +3 | 2.00 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Excelsior Virton — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Excelsior Virton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Excelsior Virton — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Excelsior Virton — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Excelsior Virton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Excelsior Virton — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Excelsior Virton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Excelsior Virton — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Excelsior Virton — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Excelsior Virton — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Excelsior Virton — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 0.80 | 1.10 | 1.90 |
Strzelone | 0.50 | 0.40 | 0.90 |
Stracone | 0.30 | 0.70 | 1.00 |
BTTS % | 20% | 10% | 15% |
Czyste konto % | 80% | 30% | 55% |
Nie strzelił % | 50% | 80% | 65% |
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.40 | 3.10 |
Strzelone | 0.60 | 0.60 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 0.80 | 1.90 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | — | — | — |
Strzały celne / mecz | — | — | — |
Strzały niecelne / mecz | — | — | — |
Skuteczność strzałów | — | — | — |
Strzały na gola | — | — | — |
Strzały celne na gola | — | — | — |
Strzały Over 10.5 | — | — | — |
Strzały Over 11.5 | — | — | — |
Strzały Over 12.5 | — | — | — |
Strzały Over 13.5 | — | — | — |
Strzały Over 14.5 | — | — | — |
Strzały celne Over 3.5 | — | — | — |
Strzały celne Over 4.5 | — | — | — |
Strzały celne Over 5.5 | — | — | — |
Strzały celne Over 6.5 | — | — | — |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | — | — | — |
Match Offsides Over 0.5 % | — | — | — |
Match Offsides Over 1.5 % | — | — | — |
Match Offsides Over 2.5 % | — | — | — |
Match Offsides Over 3.5 % | — | — | — |
Team Offsides AVG | — | — | — |
Team Offsides Over 0.5 % | — | — | — |
Team Offsides Over 1.5 % | — | — | — |
Team Offsides Over 2.5 % | — | — | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 40% (8/20) | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Under 2.5 | 50% (10/20) | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Under 3.5 | 70% (14/20) | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Under 4.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Under 5.5 | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 133% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 50% (10/20) | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
BTTS 1H | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
BTTS 2H | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
BTTS Both Halves | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Draw | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Lose | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 40% (8/20) | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 60% (12/20) | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | — | — | — |
Over 6.5 Corners | — | — | — |
Over 7.5 Corners | — | — | — |
Over 8.5 Corners | — | — | — |
Over 9.5 Corners | — | — | — |
Over 10.5 Corners | — | — | — |
Over 11.5 Corners | — | — | — |
Over 12.5 Corners | — | — | — |
Over 13.5 Corners | — | — | — |
Over 14.5 Corners | — | — | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | — | — | — |
More Corners Than Opponent | — | — | — |
Over 2.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 3.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 4.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 5.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 6.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 7.5 Corners Earned | — | — | — |
Over 8.5 Corners Earned | — | — | — |
Corners Earned | — | — | — |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | — | — | — |
More Corners Than Opponent | — | — | — |
Over 2.5 Corners Against | — | — | — |
Over 3.5 Corners Against | — | — | — |
Over 4.5 Corners Against | — | — | — |
Over 5.5 Corners Against | — | — | — |
Over 6.5 Corners Against | — | — | — |
Over 7.5 Corners Against | — | — | — |
Over 8.5 Corners Against | — | — | — |
Corners Against | — | — | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | — | — | — |
Over 0.5 Cards | — | — | — |
Over 1.5 Cards | — | — | — |
Over 2.5 Cards | — | — | — |
Over 3.5 Cards | — | — | — |
Over 4.5 Cards | — | — | — |
Over 5.5 Cards | — | — | — |
Over 6.5 Cards | — | — | — |
Over 7.5 Cards | — | — | — |
Total Cards | — | — | — |
Highest in a Match | — | — | — |
Lowest in a Match | — | — | — |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Excelsior Virton
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Excelsior Virton
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Challenger Pro League.