Football Stats
Herb Patro Eisden
Patro EisdenŚr. pkt/mecz 1.40
Belgia / Challenger Pro League29 sierpnia 2026 20:00
Herb Club Brugge II
Club Brugge IIŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Patro Eisden

Streaki - Patro Eisden

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Patro Eisden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Patro Eisden — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Patro Eisden — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Patro Eisden — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Patro Eisden — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Patro Eisden — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Patro Eisden — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Patro Eisden — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Club Brugge II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Club Brugge II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Club Brugge II — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • Club Brugge II — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Club Brugge II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Club Brugge II — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Patro Eisden

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Patro Eisden — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — poniżej 11.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Serie - Club Brugge II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Club Brugge II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge II — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge II — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge II — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge II — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge II — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge II — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Club Brugge II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 21 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Patro EisdenPatro Eisden12Herb Club Brugge IIClub Brugge II
13.02Herb Club Brugge IIClub Brugge II23Herb Patro EisdenPatro Eisden
22.08Herb Patro EisdenPatro Eisden21Herb Club Brugge IIClub Brugge II
01.03Herb Club Brugge IIClub Brugge II01Herb Patro EisdenPatro Eisden
31.08Herb Patro EisdenPatro Eisden22Herb Club Brugge IIClub Brugge II
16.12Herb Patro EisdenPatro Eisden40Herb Club Brugge IIClub Brugge II
03.09Herb Club Brugge IIClub Brugge II22Herb Patro EisdenPatro Eisden

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Patro Eisden jest o 17% lepsza niż Club Brugge II pod względem odsetku wygranych meczów.

Patro EisdenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.10
3.00
3.05
Strzelone
1.50
1.50
1.50
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
38%
37%
38%
Śr. strzały/mecz
11.50
15.22
13.47
Śr. faule/mecz
15.00
16.78
15.94
Club Brugge IIDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
2.50
2.80
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.70
1.40
1.55
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
52%
57%
54%
Śr. strzały/mecz
11.00
12.11
11.56
Śr. faule/mecz
13.11
10.33
11.72

Ostatnie 10 meczów

Patro Eisden jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Patro Eisden u siebie
1.10 gola/mecz
Club Brugge II na wyjeździe

Progi bramkowe

Patro EisdenClub Brugge II
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Club Brugge II notuje o 17% wyższy wynik niż Patro Eisden pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPatro EisdenClub Brugge II
Match Corners AVG
8.37 (35/40)
7.71 (17/20)
9.00 (18/20)
Over 6.5 Corners
77% (27/35)
65% (11/17)
89% (16/18)
Over 7.5 Corners
63% (22/35)
53% (9/17)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
43% (15/35)
41% (7/17)
44% (8/18)
Over 9.5 Corners
26% (9/35)
18% (3/17)
33% (6/18)
Over 10.5 Corners
17% (6/35)
6% (1/17)
28% (5/18)
Over 11.5 Corners
17% (6/35)
6% (1/17)
28% (5/18)
Over 12.5 Corners
9% (3/35)
0% (0/17)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
0% (0/35)
0% (0/17)
0% (0/18)
Over 14.5 Corners
0% (0/35)
0% (0/17)
0% (0/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPatro EisdenClub Brugge II
Corners Earned Match
4.08
4.20
3.95
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Corners Earned
163
84
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Patro Eisden notuje o 53% wyższy wynik niż Club Brugge II pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPatro EisdenClub Brugge II
Match Cards AVG
4.63 (40/40)
5.60 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
80% (16/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Total Cards
185
112
73
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPatro EisdenClub Brugge II
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA320162.00
3Club Brugge II220063.00
4Dender320162.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11Patro Eisden310231.00
12KRC Genk II310231.00
13KAA Gent II210131.50
14Seraing United301210.33