Football Stats
Herb Beerschot VA
Beerschot VAŚr. pkt/mecz 1.90
Belgia / Challenger Pro League4 września 2026 20:00
Herb Patro Eisden
Patro EisdenŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Beerschot VA

2W — Beerschot VA2D2W — Patro Eisden

Streaki - Beerschot VA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Beerschot VA — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Beerschot VA — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Beerschot VA — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Beerschot VA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Beerschot VA — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Patro Eisden

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Patro Eisden — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Patro Eisden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Patro Eisden — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Patro Eisden — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Patro Eisden — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Patro Eisden — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Patro Eisden — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Patro Eisden — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Patro Eisden — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Beerschot VA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu

Serie - Patro Eisden

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Patro Eisden — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 2.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Patro Eisden — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.04Herb Beerschot VABeerschot VA22Herb Patro EisdenPatro Eisden
23.04Herb Patro EisdenPatro Eisden11Herb Beerschot VABeerschot VA
20.03Herb Patro EisdenPatro Eisden04Herb Beerschot VABeerschot VA
13.12Herb Beerschot VABeerschot VA02Herb Patro EisdenPatro Eisden
19.04Herb Beerschot VABeerschot VA01Herb Patro EisdenPatro Eisden
01.12Herb Patro EisdenPatro Eisden02Herb Beerschot VABeerschot VA

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Beerschot VA jest o 57% lepsza niż Patro Eisden pod względem odsetku wygranych meczów.

Beerschot VADomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.00
2.60
2.80
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
55%
55%
55%
Śr. strzały/mecz
18.25
13.78
15.88
Śr. faule/mecz
11.88
10.56
11.18
Patro EisdenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.30
3.00
3.15
Strzelone
1.60
1.50
1.55
Stracone
1.70
1.50
1.60
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
38%
37%
37%
Śr. strzały/mecz
11.38
15.22
13.41
Śr. faule/mecz
14.25
16.78
15.59

Ostatnie 10 meczów

Beerschot VA jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Beerschot VA u siebie
1.50 gola/mecz
Patro Eisden na wyjeździe

Progi bramkowe

Beerschot VAPatro Eisden
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Beerschot VA notuje o 21% wyższy wynik niż Patro Eisden pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBeerschot VAPatro Eisden
Match Corners AVG
8.06 (34/40)
8.82 (17/20)
7.29 (17/20)
Over 6.5 Corners
62% (21/34)
65% (11/17)
59% (10/17)
Over 7.5 Corners
53% (18/34)
59% (10/17)
47% (8/17)
Over 8.5 Corners
44% (15/34)
53% (9/17)
35% (6/17)
Over 9.5 Corners
29% (10/34)
47% (8/17)
12% (2/17)
Over 10.5 Corners
18% (6/34)
29% (5/17)
6% (1/17)
Over 11.5 Corners
12% (4/34)
18% (3/17)
6% (1/17)
Over 12.5 Corners
9% (3/34)
18% (3/17)
0% (0/17)
Over 13.5 Corners
3% (1/34)
6% (1/17)
0% (0/17)
Over 14.5 Corners
3% (1/34)
6% (1/17)
0% (0/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBeerschot VAPatro Eisden
Corners Earned Match
4.70
5.20
4.20
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
188
104
84

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Patro Eisden notuje o 7% wyższy wynik niż Beerschot VA pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBeerschot VAPatro Eisden
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
5.15 (20/20)
5.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Total Cards
213
103
110
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBeerschot VAPatro Eisden
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA320162.00
3Club Brugge II220063.00
4Dender320162.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11Patro Eisden310231.00
12KRC Genk II310231.00
13KAA Gent II210131.50
14Seraing United301210.33