Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - KRC Genk II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KRC Genk II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- KRC Genk II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- KRC Genk II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- KRC Genk II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- KRC Genk II — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- KRC Genk II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Sporting Hasselt
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting Hasselt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sporting Hasselt — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting Hasselt — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting Hasselt — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting Hasselt — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting Hasselt — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting Hasselt — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting Hasselt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - KRC Genk II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KRC Genk II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — poniżej 5.5 kartek w 15 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — poniżej 6.5 kartek łącznie w 36 meczach z rzędu
- 🔥 KRC Genk II — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Sporting Hasselt
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting Hasselt — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting Hasselt jest o 175% lepsza niż KRC Genk II pod względem odsetku wygranych meczów.
| KRC Genk II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 4.30 | 3.50 |
Strzelone | 1.20 | 1.90 | 1.55 |
Stracone | 1.50 | 2.40 | 1.95 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | — | 53% | — |
Śr. strzały/mecz | — | 12.86 | — |
Śr. faule/mecz | — | 9.86 | — |
| Sporting Hasselt | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.30 | 2.90 |
Strzelone | 1.60 | 2.40 | 2.00 |
Stracone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Lokeren-Temse4-2
- 23.08.2026Lvs Liège2-3
- 15.08.2026Lvs AS Eupen1-4
- 17.04.2026Dvs KAA Gent II1-1
- 11.04.2026Dvs Francs Borains2-2
- 03.04.2026Dvs Lokeren-Temse2-2
- 20.03.2026Wvs Olympic Charleroi2-1
- 14.03.2026Dvs Seraing United2-2
- 10.03.2026Dvs Club Brugge II0-0
- 06.03.2026Lvs Beerschot VA0-1
- 28.08.2026Lvs KAA Gent II0-2
- 23.08.2026Wvs Francs Borains1-0
- 14.08.2026Wvs Dender1-0
- 08.08.2026Wvs Spouwen-Mopertingen4-0
- 04.08.2026Dvs Geel1-1
- 01.08.2026Wvs Eendracht Aalst4-1
- 25.07.2026Wvs Tongeren10-0
- 19.07.2026Lvs Antwerp0-2
- 11.07.2026Lvs KV Mechelen1-2
- 26.04.2026Wvs Dessel Sport1-0
Progi bramkowe
| KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.15 (13/40) | 10.15 (13/20) | — |
Over 6.5 Corners | 77% (10/13) | 77% (10/13) | — |
Over 7.5 Corners | 77% (10/13) | 77% (10/13) | — |
Over 8.5 Corners | 77% (10/13) | 77% (10/13) | — |
Over 9.5 Corners | 77% (10/13) | 77% (10/13) | — |
Over 10.5 Corners | 62% (8/13) | 62% (8/13) | — |
Over 11.5 Corners | 38% (5/13) | 38% (5/13) | — |
Over 12.5 Corners | 23% (3/13) | 23% (3/13) | — |
Over 13.5 Corners | 8% (1/13) | 8% (1/13) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/13) | 0% (0/13) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.45 | 4.45 | — |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Corners Earned | 89 | 89 | — |
| Ogółem | KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.75 | 5.75 | — |
More Corners Than Opponent | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Corners Against | 115 | 115 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.60 (20/20) | 3.60 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 2.5 Cards | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 3.5 Cards | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 4.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 5.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 72 | 72 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | KRC Genk II | Sporting Hasselt | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

