Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Liège
Streaki - Liège
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Liège — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Liège — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Liège — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Liège — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Liège — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Liège — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Liège — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Liège — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Liège — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Liège — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Liège — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Liège — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Liège — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Liège — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Liège — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Club Brugge II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Club Brugge II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Club Brugge II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Club Brugge II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Club Brugge II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Club Brugge II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Club Brugge II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Club Brugge II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- Club Brugge II — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Club Brugge II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Club Brugge II — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Club Brugge II — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Club Brugge II — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
- Club Brugge II — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Club Brugge II — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Club Brugge II — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Club Brugge II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Club Brugge II — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Club Brugge II — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Liège
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Liège — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Liège — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Club Brugge II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Club Brugge II — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — poniżej 3.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Club Brugge II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 22 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Liège jest o 29% lepsza niż Club Brugge II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Liège | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.90 | 2.90 |
Strzelone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 51% | 42% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 13.38 | 9.00 | 11.06 |
Śr. faule/mecz | 12.75 | 11.44 | 12.06 |
| Club Brugge II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.70 | 2.90 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 52% | 57% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 12.33 | 11.67 |
Śr. faule/mecz | 13.11 | 11.44 | 12.28 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Dender1-2
- 23.08.2026Wvs KRC Genk II3-2
- 17.08.2026Lvs Francs Borains1-2
- 27.04.2026Lvs Lommel United1-2
- 23.04.2026Lvs Lommel United0-3
- 17.04.2026Wvs AS Eupen2-1
- 12.04.2026Wvs KAA Gent II2-0
- 05.04.2026Wvs Olympic Charleroi2-1
- 21.03.2026Lvs SK Beveren0-4
- 14.03.2026Lvs Beerschot VA0-1
- 29.08.2026Wvs Patro Eisden2-1
- 22.08.2026Wvs Seraing United3-2
- 11.04.2026Wvs Lommel United1-0
- 04.04.2026Lvs AS Eupen0-1
- 21.03.2026Lvs KAA Gent II2-3
- 14.03.2026Dvs SK Beveren2-2
- 10.03.2026Dvs KRC Genk II0-0
- 07.03.2026Lvs K. Lierse S.K.1-2
- 28.02.2026Lvs RSC Anderlecht II0-5
- 20.02.2026Lvs Liège2-3
Progi bramkowe
| Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.83 (35/40) | 8.88 (17/20) | 8.78 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (28/35) | 76% (13/17) | 83% (15/18) |
Over 7.5 Corners | 74% (26/35) | 76% (13/17) | 72% (13/18) |
Over 8.5 Corners | 51% (18/35) | 59% (10/17) | 44% (8/18) |
Over 9.5 Corners | 31% (11/35) | 29% (5/17) | 33% (6/18) |
Over 10.5 Corners | 29% (10/35) | 29% (5/17) | 28% (5/18) |
Over 11.5 Corners | 20% (7/35) | 12% (2/17) | 28% (5/18) |
Over 12.5 Corners | 14% (5/35) | 12% (2/17) | 17% (3/18) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/35) | 6% (1/17) | 0% (0/18) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/35) | 6% (1/17) | 0% (0/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.08 | 4.30 | 3.85 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 163 | 86 | 77 |
| Ogółem | Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.88 | 4.80 | 4.95 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 195 | 96 | 99 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Liège notuje o 9% wyższy wynik niż Club Brugge II pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.92 (40/40) | 4.10 (20/20) | 3.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 157 | 82 | 75 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Liège | Club Brugge II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

