Football Stats
Herb AS Eupen
AS EupenŚr. pkt/mecz 1.40
Belgia / Challenger Pro League19 września 2026 20:00
Herb Liège
LiègeŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy AS Eupen

2W — AS Eupen0D2W — Liège

Streaki - AS Eupen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AS Eupen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AS Eupen — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • AS Eupen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • AS Eupen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • AS Eupen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • AS Eupen — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • AS Eupen — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • AS Eupen — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • AS Eupen — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • AS Eupen — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • AS Eupen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • AS Eupen — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • AS Eupen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • AS Eupen — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Liège

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Liège — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Liège — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Liège — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Liège — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Liège — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Liège — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Liège — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Liège — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Liège — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Liège — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Liège — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Liège — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Liège — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - AS Eupen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AS Eupen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AS Eupen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Liège

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Liège — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Liège — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
17.04Herb LiègeLiège21Herb AS EupenAS Eupen
09.08Herb AS EupenAS Eupen20Herb LiègeLiège
21.12Herb AS EupenAS Eupen01Herb LiègeLiège
18.08Herb LiègeLiège03Herb AS EupenAS Eupen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Liège jest o 29% lepsza niż AS Eupen pod względem odsetku wygranych meczów.

AS EupenDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
54%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
11.89
10.88
11.41
Śr. faule/mecz
15.33
13.50
14.47
LiègeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.30
1.70
1.50
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
51%
42%
46%
Śr. strzały/mecz
13.38
9.00
11.06
Śr. faule/mecz
12.75
11.44
12.06

Ostatnie 10 meczów

AS Eupen jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
AS Eupen u siebie
1.20 gola/mecz
Liège na wyjeździe

Progi bramkowe

AS EupenLiège
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. AS Eupen notuje o 17% wyższy wynik niż Liège pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAS EupenLiège
Match Corners AVG
9.62 (34/40)
10.35 (17/20)
8.88 (17/20)
Over 6.5 Corners
79% (27/34)
82% (14/17)
76% (13/17)
Over 7.5 Corners
79% (27/34)
82% (14/17)
76% (13/17)
Over 8.5 Corners
62% (21/34)
65% (11/17)
59% (10/17)
Over 9.5 Corners
44% (15/34)
59% (10/17)
29% (5/17)
Over 10.5 Corners
38% (13/34)
47% (8/17)
29% (5/17)
Over 11.5 Corners
24% (8/34)
35% (6/17)
12% (2/17)
Over 12.5 Corners
21% (7/34)
29% (5/17)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
15% (5/34)
24% (4/17)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
9% (3/34)
12% (2/17)
6% (1/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAS EupenLiège
Corners Earned Match
4.28
4.25
4.30
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
171
85
86

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAS EupenLiège
Match Cards AVG
4.08 (40/40)
4.05 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
163
81
82
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAS EupenLiège
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA430192.25
2Dender430192.25
4Club Brugge II220063.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11KRC Genk II310231.00
12KAA Gent II210131.50
13Patro Eisden410330.75
14Seraing United401310.25