Football Stats
Herb KRC Genk II
KRC Genk IIŚr. pkt/mecz 0.95
Belgia / Challenger Pro League19 września 2026 16:00
Herb Seraing United
Seraing UnitedŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy KRC Genk II

Streaki - KRC Genk II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • KRC Genk II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • KRC Genk II — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • KRC Genk II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • KRC Genk II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • KRC Genk II — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • KRC Genk II — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • KRC Genk II — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Seraing United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Seraing United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Seraing United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Seraing United — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Seraing United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Seraing United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Seraing United — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Seraing United — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Seraing United — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Seraing United — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Seraing United — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Seraing United — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Seraing United — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Seraing United — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Seraing United — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Seraing United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - KRC Genk II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 KRC Genk II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — poniżej 5.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — poniżej 6.5 kartek łącznie w 36 meczach z rzędu
  • 🔥 KRC Genk II — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Seraing United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Seraing United — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — powyżej 3.5 spalonych w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Seraing United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.03Herb Seraing UnitedSeraing United22Herb KRC Genk IIKRC Genk II
23.08Herb KRC Genk IIKRC Genk II00Herb Seraing UnitedSeraing United
19.01Herb KRC Genk IIKRC Genk II22Herb Seraing UnitedSeraing United
16.08Herb Seraing UnitedSeraing United02Herb KRC Genk IIKRC Genk II
04.02Herb Seraing UnitedSeraing United13Herb KRC Genk IIKRC Genk II
26.11Herb KRC Genk IIKRC Genk II11Herb Seraing UnitedSeraing United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Seraing United jest o 50% lepsza niż KRC Genk II pod względem odsetku wygranych meczów.

KRC Genk IIDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.70
4.30
3.50
Strzelone
1.20
1.90
1.55
Stracone
1.50
2.40
1.95
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
12.86
Śr. faule/mecz
9.86
Seraing UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
2.20
2.55
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
40%
42%
Śr. strzały/mecz
11.56
12.20
Śr. faule/mecz
12.67
14.53

Ostatnie 10 meczów

KRC Genk II jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
KRC Genk II u siebie
1.00 gola/mecz
Seraing United na wyjeździe

Progi bramkowe

KRC Genk IISeraing United
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. KRC Genk II notuje o 35% wyższy wynik niż Seraing United pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKRC Genk IISeraing United
Match Corners AVG
8.75 (28/40)
10.15 (13/20)
7.53 (15/20)
Over 6.5 Corners
68% (19/28)
77% (10/13)
60% (9/15)
Over 7.5 Corners
64% (18/28)
77% (10/13)
53% (8/15)
Over 8.5 Corners
54% (15/28)
77% (10/13)
33% (5/15)
Over 9.5 Corners
50% (14/28)
77% (10/13)
27% (4/15)
Over 10.5 Corners
32% (9/28)
62% (8/13)
7% (1/15)
Over 11.5 Corners
21% (6/28)
38% (5/13)
7% (1/15)
Over 12.5 Corners
14% (4/28)
23% (3/13)
7% (1/15)
Over 13.5 Corners
4% (1/28)
8% (1/13)
0% (0/15)
Over 14.5 Corners
0% (0/28)
0% (0/13)
0% (0/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKRC Genk IISeraing United
Corners Earned Match
4.58
4.45
4.70
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
183
89
94

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Seraing United notuje o 31% wyższy wynik niż KRC Genk II pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKRC Genk IISeraing United
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
3.60 (20/20)
4.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
166
72
94
Highest in a Match
9
6
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKRC Genk IISeraing United
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 3.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA430192.25
2Dender430192.25
4Club Brugge II220063.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11KRC Genk II310231.00
12KAA Gent II210131.50
13Patro Eisden410330.75
14Seraing United401310.25