Football Stats
Herb Sporting Hasselt
Sporting HasseltŚr. pkt/mecz 1.85
Belgia / Challenger Pro League19 września 2026 16:00
Herb Beerschot VA
Beerschot VAŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Sporting Hasselt

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sporting Hasselt — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Hasselt — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sporting Hasselt — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Hasselt — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Hasselt — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sporting Hasselt — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Beerschot VA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Beerschot VA — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Beerschot VA — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Beerschot VA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Beerschot VA — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • Beerschot VA — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Beerschot VA — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sporting Hasselt

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sporting Hasselt — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu

Serie - Beerschot VA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 1.5 spalonych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Beerschot VA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Sporting HasseltDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.60
2.40
2.00
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Beerschot VADomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
2.60
2.95
Strzelone
2.10
1.50
1.80
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
58%
55%
56%
Śr. strzały/mecz
19.75
13.78
16.59
Śr. faule/mecz
11.13
10.56
10.82

Ostatnie 10 meczów

Sporting Hasselt jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Sporting Hasselt u siebie
1.50 gola/mecz
Beerschot VA na wyjeździe

Progi bramkowe

Sporting HasseltBeerschot VA
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSporting HasseltBeerschot VA
Match Corners AVG
8.88 (17/40)
8.88 (17/20)
Over 6.5 Corners
65% (11/17)
65% (11/17)
Over 7.5 Corners
59% (10/17)
59% (10/17)
Over 8.5 Corners
53% (9/17)
53% (9/17)
Over 9.5 Corners
47% (8/17)
47% (8/17)
Over 10.5 Corners
35% (6/17)
35% (6/17)
Over 11.5 Corners
18% (3/17)
18% (3/17)
Over 12.5 Corners
18% (3/17)
18% (3/17)
Over 13.5 Corners
6% (1/17)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
6% (1/17)
6% (1/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSporting HasseltBeerschot VA
Corners Earned Match
5.50
5.50
More Corners Than Opponent
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
110
110

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSporting HasseltBeerschot VA
Match Cards AVG
5.00 (20/20)
5.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
100
100
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSporting HasseltBeerschot VA
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Challenger Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Beerschot VA430192.25
2Dender430192.25
4Club Brugge II220063.00
5Lokeren-Temse320162.00
6Francs Borains320162.00
8K. Lierse S.K.311141.33
9AS Eupen210131.50
10Liège310231.00
11KRC Genk II310231.00
12KAA Gent II210131.50
13Patro Eisden410330.75
14Seraing United401310.25