Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kisvarda FC
Streaki - Kisvarda FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kisvarda FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Kisvarda FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kisvarda FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Kisvarda FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kisvarda FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kisvarda FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kisvarda FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
- Kisvarda FC — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 12.5 rożnych (3/3, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
- Kisvarda FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Ujpest
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ujpest — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ujpest — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ujpest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ujpest — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ujpest — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ujpest — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ujpest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ujpest — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Ujpest — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- Ujpest — powyżej 7.5 rożnych (3/3, 100%)
- Ujpest — powyżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
- Ujpest — poniżej 6.5 kartek (3/3, 100%)
- Ujpest — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Ujpest — poniżej 6.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Ujpest — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (3/3, 100%)
Serie - Kisvarda FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Ujpest
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ujpest — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ujpest — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ujpest jest o 60% lepsza niż Kisvarda FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kisvarda FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.40 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Ujpest | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 3.10 | 3.40 |
Strzelone | 2.10 | 1.10 | 1.60 |
Stracone | 1.60 | 2.00 | 1.80 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Wvs Puskas Academy2-0
- 25.07.2026Dvs Budapest Honved1-1
- 27.06.2026Lvs Budapest Honved1-2
- 16.05.2026Lvs Gyori ETO FC0-1
- 02.05.2026Lvs Kazincbarcikai1-2
- 25.04.2026Lvs Diosgyori VTK1-2
- 18.04.2026Lvs MTK Budapest1-2
- 13.04.2026Dvs Debreceni VSC0-0
- 04.04.2026Lvs Zalaegerszegi TE0-2
- 22.03.2026Dvs Ferencvarosi TC1-1
- 02.08.2026Wvs Debreceni VSC4-2
- 24.07.2026Lvs Nyiregyhaza1-2
- 16.05.2026Lvs Debreceni VSC1-2
- 03.05.2026Lvs Ferencvarosi TC0-5
- 25.04.2026Lvs Puskas Academy0-2
- 17.04.2026Wvs Nyiregyhaza7-2
- 11.04.2026Wvs Kazincbarcikai3-0
- 04.04.2026Dvs MTK Budapest2-2
- 21.03.2026Lvs Zalaegerszegi TE0-2
- 14.03.2026Wvs Kisvarda FC2-1
Progi bramkowe
| Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ujpest notuje o 25% wyższy wynik niż Kisvarda FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 12.00 (6/40) | 10.67 (3/20) | 13.33 (3/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 7.5 Corners | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 8.5 Corners | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 9.5 Corners | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 10.5 Corners | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 11.5 Corners | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 12.5 Corners | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Over 13.5 Corners | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Over 14.5 Corners | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.17 | 3.67 | 4.67 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 4.5 Corners Earned | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Over 5.5 Corners Earned | 17% (1/6) | 0% (0/3) | 33% (1/3) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Corners Earned | 25 | 11 | 14 |
| Ogółem | Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.83 | 7.00 | 8.67 |
More Corners Than Opponent | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 5.5 Corners Against | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Over 6.5 Corners Against | 83% (5/6) | 100% (3/3) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Corners Against | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Over 8.5 Corners Against | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Corners Against | 47 | 21 | 26 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ujpest notuje o 42% wyższy wynik niż Kisvarda FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.83 (6/6) | 4.00 (3/3) | 5.67 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Cards | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Over 4.5 Cards | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Over 5.5 Cards | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/6) | 0% (0/3) | 0% (0/3) |
Total Cards | 29 | 12 | 17 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 6 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 5 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kisvarda FC | Ujpest | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

