Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Paks
Streaki - Paks
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Paks — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Paks — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Paks — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Paks — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Paks — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Paks — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/5, 100%)
- Paks — powyżej 8.5 rożnych (5/5, 100%)
- Paks — powyżej 2.5 kartek (5/5, 100%)
- Paks — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/5, 100%)
- Paks — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (5/5, 100%)
- Paks — powyżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Paks — poniżej 12.5 rożnych (4/5, 80%)
- Paks — poniżej 6.5 kartek (4/5, 80%)
- Paks — poniżej 6.5 kartek łącznie (4/5, 80%)
Streaki - Budapest Honved
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Budapest Honved — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Budapest Honved — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Budapest Honved — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Budapest Honved — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Budapest Honved — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Budapest Honved — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Budapest Honved — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Budapest Honved — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Budapest Honved — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Budapest Honved — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Budapest Honved — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Budapest Honved — powyżej 6.5 rożnych (2/2, 100%)
- Budapest Honved — poniżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- Budapest Honved — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
- Budapest Honved — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Budapest Honved — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
- Budapest Honved — ma więcej rożnych niż przeciwnik (2/2, 100%)
Serie - Paks
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paks — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paks — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Budapest Honved
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Budapest Honved — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Budapest Honved — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Budapest Honved — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Budapest Honved jest o 25% lepsza niż Paks pod względem odsetku wygranych meczów.
| Paks | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 2.80 | 3.35 |
Strzelone | 2.30 | 1.20 | 1.75 |
Stracone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Budapest Honved | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.70 | 2.50 |
Strzelone | 1.40 | 1.70 | 1.55 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 03.08.2026Lvs Zalaegerszegi TE2-5
- 30.07.2026Dvs Panathinaikos2-2
- 26.07.2026Wvs Ferencvarosi TC4-2
- 23.07.2026Lvs Panathinaikos1-2
- 16.05.2026Wvs Diosgyori VTK3-1
- 03.05.2026Wvs Debreceni VSC5-2
- 26.04.2026Lvs Ferencvarosi TC0-2
- 19.04.2026Wvs Puskas Academy1-0
- 11.04.2026Lvs Nyiregyhaza0-2
- 04.04.2026Wvs Kazincbarcikai5-1
- 01.08.2026Dvs MTK Budapest3-3
- 25.07.2026Dvs Kisvarda FC1-1
- 18.07.2026Lvs NK Osijek1-2
- 11.07.2026Wvs Monori Se6-0
- 08.07.2026Wvs Soroksar2-0
- 04.07.2026Wvs Nafta3-0
- 03.07.2026Wvs Sturm Graz II2-1
- 27.06.2026Wvs Kisvarda FC2-1
- 17.05.2026Lvs BVSC1-4
- 10.05.2026Wvs Vasas3-1
Progi bramkowe
| Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
| Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
| Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Paks notuje o 41% wyższy wynik niż Budapest Honved pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.71 (7/40) | 10.60 (5/20) | 7.50 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 86% (6/7) | 100% (5/5) | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners | 71% (5/7) | 100% (5/5) | 0% (0/2) |
Over 9.5 Corners | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 10.5 Corners | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 11.5 Corners | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/7) | 0% (0/5) | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/7) | 0% (0/5) | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.71 | 5.80 | 5.50 |
More Corners Than Opponent | 71% (5/7) | 60% (3/5) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 86% (6/7) | 100% (5/5) | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (3/7) | 40% (2/5) | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 43% (3/7) | 40% (2/5) | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/7) | 0% (0/5) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/7) | 0% (0/5) | 0% (0/2) |
Corners Earned | 40 | 29 | 11 |
| Ogółem | Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | 4.80 | 2.00 |
More Corners Than Opponent | 71% (5/7) | 60% (3/5) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Corners Against | 71% (5/7) | 80% (4/5) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Corners Against | 43% (3/7) | 60% (3/5) | 0% (0/2) |
Over 4.5 Corners Against | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Corners Against | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/7) | 0% (0/5) | 0% (0/2) |
Corners Against | 28 | 24 | 4 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Paks notuje o 60% wyższy wynik niż Budapest Honved pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.29 (7/7) | 4.80 (5/5) | 3.00 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (7/7) | 100% (5/5) | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 86% (6/7) | 100% (5/5) | 50% (1/2) |
Over 3.5 Cards | 57% (4/7) | 60% (3/5) | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 5.5 Cards | 29% (2/7) | 40% (2/5) | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 14% (1/7) | 20% (1/5) | 0% (0/2) |
Total Cards | 30 | 24 | 6 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 4 |
Lowest in a Match | 2 | 3 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Paks | Budapest Honved | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |

