Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Gyori ETO FC
Streaki - Gyori ETO FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gyori ETO FC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Gyori ETO FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gyori ETO FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gyori ETO FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/7, 100%)
- Gyori ETO FC — powyżej 1.5 spalonych (5/6, 83%)
- Gyori ETO FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- Gyori ETO FC — powyżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
- Gyori ETO FC — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
- Gyori ETO FC — powyżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- Gyori ETO FC — poniżej 5.5 kartek (5/7, 71%)
- Gyori ETO FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Gyori ETO FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
Streaki - Zalaegerszegi TE
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zalaegerszegi TE — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Zalaegerszegi TE — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zalaegerszegi TE — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zalaegerszegi TE — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Zalaegerszegi TE — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
- Zalaegerszegi TE — poniżej 3.5 spalonych (4/4, 100%)
- Zalaegerszegi TE — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- Zalaegerszegi TE — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Zalaegerszegi TE — powyżej 6.5 rożnych (3/4, 75%)
- Zalaegerszegi TE — poniżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- Zalaegerszegi TE — poniżej 4.5 kartek (3/4, 75%)
- Zalaegerszegi TE — poniżej 5.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
Serie - Gyori ETO FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Gyori ETO FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Zalaegerszegi TE
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zalaegerszegi TE — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zalaegerszegi TE — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zalaegerszegi TE — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zalaegerszegi TE — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zalaegerszegi TE — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zalaegerszegi TE — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zalaegerszegi TE — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gyori ETO FC jest o 43% lepsza niż Zalaegerszegi TE pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gyori ETO FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.20 | 2.70 |
Strzelone | 1.70 | 2.00 | 1.85 |
Stracone | 0.50 | 1.20 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Zalaegerszegi TE | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.40 | 2.70 |
Strzelone | 2.00 | 0.50 | 1.25 |
Stracone | 1.00 | 1.90 | 1.45 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Dvs Debreceni VSC1-1
- 13.08.2026Dvs Riga1-1
- 06.08.2026Lvs Riga0-1
- 02.08.2026Wvs Nyiregyhaza4-0
- 30.07.2026Dvs Atert Bissen1-1
- 26.07.2026Dvs Vasas2-2
- 21.07.2026Wvs Atert Bissen6-2
- 14.07.2026Dvs Vikingur Reykjavik2-2
- 07.07.2026Lvs Vikingur Reykjavik0-1
- 16.05.2026Wvs Kisvarda FC1-0
- 17.08.2026Lvs Ferencvarosi TC0-1
- 08.08.2026Lvs Vasas0-5
- 03.08.2026Wvs Paks5-2
- 27.07.2026Lvs MTK Budapest0-3
- 16.05.2026Lvs Ferencvarosi TC0-3
- 09.05.2026Dvs Ferencvarosi TC0-0
- 01.05.2026Lvs Puskas Academy1-3
- 25.04.2026Lvs Nyiregyhaza1-2
- 21.04.2026Dvs Budapest Honved1-1
- 18.04.2026Wvs Kazincbarcikai4-0
Progi bramkowe
| Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
| Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
| Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 90% (18/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Gyori ETO FC notuje o 16% wyższy wynik niż Zalaegerszegi TE pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.55 (11/40) | 9.00 (7/20) | 7.75 (4/20) |
Over 6.5 Corners | 73% (8/11) | 71% (5/7) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 64% (7/11) | 71% (5/7) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners | 55% (6/11) | 71% (5/7) | 25% (1/4) |
Over 9.5 Corners | 27% (3/11) | 29% (2/7) | 25% (1/4) |
Over 10.5 Corners | 18% (2/11) | 29% (2/7) | 0% (0/4) |
Over 11.5 Corners | 18% (2/11) | 29% (2/7) | 0% (0/4) |
Over 12.5 Corners | 9% (1/11) | 14% (1/7) | 0% (0/4) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/11) | 0% (0/7) | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/11) | 0% (0/7) | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.18 | 3.29 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 27% (3/11) | 29% (2/7) | 25% (1/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 55% (6/11) | 57% (4/7) | 50% (2/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 36% (4/11) | 43% (3/7) | 25% (1/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 27% (3/11) | 29% (2/7) | 25% (1/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 9% (1/11) | 14% (1/7) | 0% (0/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/11) | 0% (0/7) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/11) | 0% (0/7) | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/11) | 0% (0/7) | 0% (0/4) |
Corners Earned | 35 | 23 | 12 |
| Ogółem | Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.36 | 5.71 | 4.75 |
More Corners Than Opponent | 27% (3/11) | 29% (2/7) | 25% (1/4) |
Over 2.5 Corners Against | 82% (9/11) | 86% (6/7) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Against | 82% (9/11) | 86% (6/7) | 75% (3/4) |
Over 4.5 Corners Against | 64% (7/11) | 57% (4/7) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (5/11) | 43% (3/7) | 50% (2/4) |
Over 6.5 Corners Against | 27% (3/11) | 29% (2/7) | 25% (1/4) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (2/11) | 29% (2/7) | 0% (0/4) |
Over 8.5 Corners Against | 9% (1/11) | 14% (1/7) | 0% (0/4) |
Corners Against | 59 | 40 | 19 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gyori ETO FC notuje o 41% wyższy wynik niż Zalaegerszegi TE pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.73 (11/11) | 5.29 (7/7) | 3.75 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (7/7) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (7/7) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 64% (7/11) | 71% (5/7) | 50% (2/4) |
Over 3.5 Cards | 64% (7/11) | 71% (5/7) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Cards | 64% (7/11) | 71% (5/7) | 50% (2/4) |
Over 5.5 Cards | 36% (4/11) | 43% (3/7) | 25% (1/4) |
Over 6.5 Cards | 18% (2/11) | 29% (2/7) | 0% (0/4) |
Over 7.5 Cards | 18% (2/11) | 29% (2/7) | 0% (0/4) |
Total Cards | 52 | 37 | 15 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 6 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gyori ETO FC | Zalaegerszegi TE | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

