Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Kisvarda FC
Streaki - Kisvarda FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kisvarda FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Kisvarda FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kisvarda FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kisvarda FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Kisvarda FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych (4/4, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 4.5 spalonych (4/4, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 12.5 rożnych (4/4, 100%)
- Kisvarda FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- Kisvarda FC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Kisvarda FC — powyżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- Kisvarda FC — poniżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
- Kisvarda FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
Streaki - Debreceni VSC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Debreceni VSC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Debreceni VSC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Debreceni VSC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Debreceni VSC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Debreceni VSC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Debreceni VSC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Debreceni VSC — powyżej 8.5 rożnych (6/7, 86%)
- Debreceni VSC — powyżej 2.5 kartek (6/7, 86%)
- Debreceni VSC — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Debreceni VSC — powyżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Debreceni VSC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- Debreceni VSC — poniżej 12.5 rożnych (5/7, 71%)
- Debreceni VSC — poniżej 4.5 kartek (5/7, 71%)
- Debreceni VSC — poniżej 4.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- Debreceni VSC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (5/7, 71%)
- Debreceni VSC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (5/7, 71%)
Serie - Kisvarda FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kisvarda FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Debreceni VSC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Debreceni VSC — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Debreceni VSC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Debreceni VSC jest o 25% lepsza niż Kisvarda FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kisvarda FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.60 | 2.50 |
Strzelone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
Stracone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Debreceni VSC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.40 | 2.80 |
Strzelone | 0.90 | 1.60 | 1.25 |
Stracone | 1.30 | 1.80 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Nyiregyhaza1-2
- 08.08.2026Lvs Ujpest2-4
- 31.07.2026Wvs Puskas Academy2-0
- 25.07.2026Dvs Budapest Honved1-1
- 27.06.2026Lvs Budapest Honved1-2
- 16.05.2026Lvs Gyori ETO FC0-1
- 02.05.2026Lvs Kazincbarcikai1-2
- 25.04.2026Lvs Diosgyori VTK1-2
- 18.04.2026Lvs MTK Budapest1-2
- 13.04.2026Dvs Debreceni VSC0-0
- 16.08.2026Dvs Gyori ETO FC1-1
- 12.08.2026Lvs FC Copenhagen1-5
- 09.08.2026Wvs Nyiregyhaza1-0
- 06.08.2026Lvs FC Copenhagen0-3
- 02.08.2026Lvs Ujpest2-4
- 30.07.2026Dvs Pyunik Yerevan0-0
- 26.07.2026Lvs Puskas Academy0-2
- 23.07.2026Wvs Pyunik Yerevan1-0
- 16.05.2026Wvs Ujpest2-1
- 03.05.2026Lvs Paks2-5
Progi bramkowe
| Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Debreceni VSC notuje o 13% wyższy wynik niż Kisvarda FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.36 (11/40) | 10.50 (4/20) | 11.86 (7/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 7.5 Corners | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 8.5 Corners | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 9.5 Corners | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 10.5 Corners | 55% (6/11) | 50% (2/4) | 57% (4/7) |
Over 11.5 Corners | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 12.5 Corners | 18% (2/11) | 0% (0/4) | 29% (2/7) |
Over 13.5 Corners | 18% (2/11) | 0% (0/4) | 29% (2/7) |
Over 14.5 Corners | 18% (2/11) | 0% (0/4) | 29% (2/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.91 | 4.25 | 6.86 |
More Corners Than Opponent | 55% (6/11) | 25% (1/4) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 91% (10/11) | 75% (3/4) | 100% (7/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 82% (9/11) | 75% (3/4) | 86% (6/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 55% (6/11) | 25% (1/4) | 71% (5/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 36% (4/11) | 0% (0/4) | 57% (4/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (2/11) | 0% (0/4) | 29% (2/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 18% (2/11) | 0% (0/4) | 29% (2/7) |
Corners Earned | 65 | 17 | 48 |
| Ogółem | Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.45 | 6.25 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 55% (6/11) | 25% (1/4) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 3.5 Corners Against | 91% (10/11) | 100% (4/4) | 86% (6/7) |
Over 4.5 Corners Against | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
Over 5.5 Corners Against | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Corners Against | 36% (4/11) | 75% (3/4) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/11) | 0% (0/4) | 0% (0/7) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/11) | 0% (0/4) | 0% (0/7) |
Corners Against | 60 | 25 | 35 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Debreceni VSC notuje o 14% wyższy wynik niż Kisvarda FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.82 (11/11) | 3.50 (4/4) | 4.00 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 1.5 Cards | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
Over 2.5 Cards | 73% (8/11) | 50% (2/4) | 86% (6/7) |
Over 3.5 Cards | 45% (5/11) | 50% (2/4) | 43% (3/7) |
Over 4.5 Cards | 27% (3/11) | 25% (1/4) | 29% (2/7) |
Over 5.5 Cards | 27% (3/11) | 25% (1/4) | 29% (2/7) |
Over 6.5 Cards | 9% (1/11) | 0% (0/4) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/11) | 0% (0/4) | 0% (0/7) |
Total Cards | 42 | 14 | 28 |
Highest in a Match | 7 | 6 | 7 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kisvarda FC | Debreceni VSC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

