Football Stats
Herb WSG Wattens
WSG WattensŚr. pkt/mecz 1.15
Austria / Bundesliga1 sierpnia 2026 17:00
Herb Sturm Graz
Sturm GrazŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy WSG Wattens

2W — WSG Wattens2D6W — Sturm Graz

Streaki - WSG Wattens

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • WSG Wattens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • WSG Wattens — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • WSG Wattens — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • WSG Wattens — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • WSG Wattens — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • WSG Wattens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • WSG Wattens — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • WSG Wattens — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • WSG Wattens — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Sturm Graz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Sturm Graz — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - WSG Wattens

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 4.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Sturm Graz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sturm Graz — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — jest niepokonany w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb WSG WattensWSG Wattens11Herb Sturm GrazSturm Graz
14.02Herb WSG WattensWSG Wattens10Herb Sturm GrazSturm Graz
03.12Herb Sturm GrazSturm Graz13Herb WSG WattensWSG Wattens
07.12Herb WSG WattensWSG Wattens03Herb Sturm GrazSturm Graz
31.08Herb Sturm GrazSturm Graz42Herb WSG WattensWSG Wattens
25.02Herb WSG WattensWSG Wattens02Herb Sturm GrazSturm Graz
01.10Herb Sturm GrazSturm Graz10Herb WSG WattensWSG Wattens
19.03Herb WSG WattensWSG Wattens02Herb Sturm GrazSturm Graz
09.10Herb Sturm GrazSturm Graz21Herb WSG WattensWSG Wattens
12.02Herb WSG WattensWSG Wattens22Herb Sturm GrazSturm Graz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sturm Graz jest o 83% lepsza niż WSG Wattens pod względem odsetku wygranych meczów.

WSG WattensDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
2.70
2.80
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
1.70
1.90
1.80
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
47%
45%
46%
Śr. strzały/mecz
13.67
11.30
12.42
Śr. faule/mecz
11.22
13.20
12.26
Sturm GrazDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
1.90
3.10
2.50
Strzelone
1.50
1.90
1.70
Stracone
0.40
1.20
0.80
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
53%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
16.70
14.50
15.60
Śr. faule/mecz
12.20
12.30
12.25

Ostatnie 10 meczów

Sturm Graz jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
WSG Wattens u siebie
1.90 gola/mecz
Sturm Graz na wyjeździe

Progi bramkowe

WSG WattensSturm Graz
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sturm Graz notuje o 17% wyższy wynik niż WSG Wattens pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWSG WattensSturm Graz
Match Corners AVG
9.46 (39/40)
8.68 (19/20)
10.20 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (35/39)
89% (17/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
77% (30/39)
74% (14/19)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
64% (25/39)
53% (10/19)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
41% (16/39)
26% (5/19)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/39)
16% (3/19)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
16% (3/19)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/39)
5% (1/19)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWSG WattensSturm Graz
Corners Earned Match
4.78
4.40
5.15
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Corners Earned
191
88
103

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sturm Graz notuje o 32% wyższy wynik niż WSG Wattens pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWSG WattensSturm Graz
Match Cards AVG
4.58 (40/40)
3.95 (20/20)
5.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
30% (6/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
0% (0/20)
35% (7/20)
Total Cards
183
79
104
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sturm Graz jest o 44% lepsza niż WSG Wattens pod względem strzałów na mecz.

OgółemWSG WattensSturm Graz
Strzały / mecz
14.33
11.50
16.60
Strzały celne / mecz
4.00
3.50
4.40
Strzały niecelne / mecz
6.22
4.75
7.40
Skuteczność strzałów
9.3%
13.0%
7.2%
Strzały na gola
10.75
7.67
13.83
Strzały celne na gola
3.00
2.33
3.67
Strzały Over 10.5
78% (7/9)
50% (2/4)
100% (5/5)
Strzały Over 11.5
78% (7/9)
50% (2/4)
100% (5/5)
Strzały Over 12.5
67% (6/9)
50% (2/4)
80% (4/5)
Strzały Over 13.5
67% (6/9)
50% (2/4)
80% (4/5)
Strzały Over 14.5
44% (4/9)
0% (0/4)
80% (4/5)
Strzały celne Over 3.5
67% (6/9)
50% (2/4)
80% (4/5)
Strzały celne Over 4.5
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Strzały celne Over 5.5
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sturm Graz notuje o 240% wyższy wynik niż WSG Wattens pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemWSG WattensSturm Graz
Match Offsides AVG
4.78
5.00
4.60
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (6/9)
75% (3/4)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Team Offsides AVG
2.33
1.00
3.40
Team Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
0% (0/4)
80% (4/5)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
0% (0/4)
40% (2/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sturm Graz jest o 7% lepsza niż WSG Wattens pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemWSG WattensSturm Graz
xG (For)
1.46
1.41
1.50
xGA (Against)
1.45
2.06
0.97
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWSG WattensSturm Graz
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75