
2026/27 Heart Of Midlothian — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | +5 | 3.00 | |
| Forma wyjazdowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.00 | |
| Ogółem | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 3 | +4 | 2.00 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Heart Of Midlothian — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Heart Of Midlothian — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
- Heart Of Midlothian — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Heart Of Midlothian — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Heart Of Midlothian — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Heart Of Midlothian — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Heart Of Midlothian — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Heart Of Midlothian — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 233% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 1.80 | 2.70 |
Strzelone | 0.70 | 1.20 | 1.90 |
Stracone | 0.20 | 0.60 | 0.80 |
BTTS % | 0% | 30% | 15% |
Czyste konto % | 80% | 50% | 65% |
Nie strzelił % | 60% | 30% | 45% |
Posiadanie piłki | 51% | ||
Śr. strzały/mecz | 14.56 | ||
Śr. faule/mecz | 8.89 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.80 | 3.60 |
Strzelone | 0.60 | 0.50 | 1.10 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 2.50 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 60% | 55% |
Posiadanie piłki | 51% | ||
Śr. strzały/mecz | 15.22 | ||
Śr. faule/mecz | 13.70 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 36% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 15.67 | 14.00 | 19.00 |
Strzały celne / mecz | 6.00 | 7.00 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 5.33 | 4.50 | 7.00 |
Skuteczność strzałów | 14.9% | 21.4% | 5.3% |
Strzały na gola | 6.71 | 4.67 | 19.00 |
Strzały celne na gola | 2.57 | 2.33 | 4.00 |
Strzały Over 10.5 | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Strzały Over 11.5 | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Strzały Over 12.5 | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Strzały Over 13.5 | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Strzały Over 14.5 | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Strzały celne Over 3.5 | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Strzały celne Over 4.5 | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 5.5 | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Strzały celne Over 6.5 | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.33 | 3.50 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 2.5 % | 67% (2/3) | 50% (1/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides AVG | 1.67 | 2.50 | 0.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides Over 1.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides Over 2.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 42% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.71 | 1.90 | 1.34 |
xGA (Against) | 1.45 | 0.85 | 2.66 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Under 2.5 | 35% (7/20) | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Under 3.5 | 60% (12/20) | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Under 4.5 | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Under 5.5 | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 65% (13/20) | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
BTTS 1H | 20% (4/20) | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
BTTS 2H | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
BTTS Both Halves | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Draw | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Lose | 20% (4/20) | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 50% (10/20) | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 60% (12/20) | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 18% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.95 (19/20) | 10.00 (9/10) | 11.80 (10/10) |
Over 6.5 Corners | 100% (19/19) | 100% (9/9) | 100% (10/10) |
Over 7.5 Corners | 100% (19/19) | 100% (9/9) | 100% (10/10) |
Over 8.5 Corners | 84% (16/19) | 89% (8/9) | 80% (8/10) |
Over 9.5 Corners | 74% (14/19) | 67% (6/9) | 80% (8/10) |
Over 10.5 Corners | 42% (8/19) | 33% (3/9) | 50% (5/10) |
Over 11.5 Corners | 21% (4/19) | 11% (1/9) | 30% (3/10) |
Over 12.5 Corners | 16% (3/19) | 0% (0/9) | 30% (3/10) |
Over 13.5 Corners | 16% (3/19) | 0% (0/9) | 30% (3/10) |
Over 14.5 Corners | 16% (3/19) | 0% (0/9) | 30% (3/10) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.25 | 5.90 | 6.60 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 65% (13/20) | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Corners Earned | 125 | 59 | 66 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.75 | 4.30 | 5.20 |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Against | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (9/20) | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (6/20) | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Corners Against | 95 | 43 | 52 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 59% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.05 (20/20) | 3.90 (10/10) | 6.20 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 4.5 Cards | 40% (8/20) | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Cards | 40% (8/20) | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 6.5 Cards | 25% (5/20) | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 7.5 Cards | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Total Cards | 101 | 39 | 62 |
Highest in a Match | 10 | 8 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 3 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Heart Of Midlothian
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Heart Of Midlothian
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premiership.