Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Austria Lustenau
Streaki - Austria Lustenau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Austria Lustenau — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Austria Lustenau — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Austria Lustenau — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Austria Lustenau — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Austria Lustenau — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Austria Lustenau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Austria Lustenau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Austria Lustenau — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Austria Lustenau — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Austria Lustenau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Austria Lustenau — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Austria Lustenau — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Austria Lustenau — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Austria Lustenau — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Austria Lustenau — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Austria Lustenau — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Ried
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ried — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ried — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ried — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ried — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ried — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Ried — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
- Ried — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Ried — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ried — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Ried — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ried — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ried — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Ried — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Ried — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Ried — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Austria Lustenau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Austria Lustenau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Lustenau — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Lustenau — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Lustenau — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Lustenau — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Lustenau — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Lustenau — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Austria Lustenau — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Ried
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ried — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ried — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Austria Lustenau jest o 50% lepsza niż Ried pod względem odsetku wygranych meczów.
| Austria Lustenau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.30 | 2.25 |
Strzelone | 1.60 | 1.10 | 1.35 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 60% | 30% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Ried | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 10% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.20 | 2.45 |
Strzelone | 1.70 | 0.70 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 52% | 49% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 12.90 | 9.60 | 11.25 |
Śr. faule/mecz | 10.50 | 13.00 | 11.75 |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Lvs FC Vaduz0-1
- 14.05.2026Wvs SKU Amstetten2-1
- 08.05.2026Dvs Austria Salzburg2-2
- 03.05.2026Wvs Schwarz-Weiß Bregenz2-0
- 24.04.2026Lvs Austria Klagenfurt0-3
- 17.04.2026Wvs Rapid Wien II3-0
- 10.04.2026Wvs SKN ST. Polten3-0
- 06.04.2026Lvs Austria Vienna (Am)1-3
- 03.04.2026Dvs Admira Wacker1-1
- 20.03.2026Wvs Floridsdorfer AC2-0
- 25.05.2026Lvs Rapid Vienna0-3
- 22.05.2026Wvs Rapid Vienna2-1
- 19.05.2026Wvs Wolfsberger AC2-1
- 16.05.2026Lvs SCR Altach0-2
- 09.05.2026Lvs Wolfsberger AC0-1
- 02.05.2026Wvs FC BW Linz2-0
- 25.04.2026Lvs WSG Wattens0-1
- 21.04.2026Wvs Grazer AK2-1
- 17.04.2026Dvs Grazer AK1-1
- 11.04.2026Dvs Wolfsberger AC0-0
Progi bramkowe
| Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.75 (20/40) | — | 9.75 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 8.5 Corners | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 9.5 Corners | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 11.5 Corners | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.95 | 3.60 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 158 | 72 | 86 |
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.95 | 6.45 | 5.45 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 238 | 129 | 109 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.58 (40/40) | 4.50 (20/20) | 4.65 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 183 | 90 | 93 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ried jest o 11% lepsza niż Austria Lustenau pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 15.40 | 14.60 | 16.20 |
Strzały celne / mecz | 4.70 | 4.20 | 5.20 |
Strzały niecelne / mecz | 6.30 | 5.60 | 7.00 |
Skuteczność strzałów | 7.1% | 6.8% | 7.4% |
Strzały na gola | 14.00 | 14.60 | 13.50 |
Strzały celne na gola | 4.27 | 4.20 | 4.33 |
Strzały Over 10.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
Strzały Over 11.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
Strzały Over 12.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
Strzały Over 13.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
Strzały Over 14.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
Strzały celne Over 3.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
Strzały celne Over 5.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
Strzały celne Over 6.5 | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Ried notuje o 33% wyższy wynik niż Austria Lustenau pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.40 | 3.40 | 3.40 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
Match Offsides Over 1.5 % | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
Match Offsides Over 2.5 % | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
Match Offsides Over 3.5 % | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
Team Offsides AVG | 1.40 | 1.20 | 1.60 |
Team Offsides Over 0.5 % | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
Team Offsides Over 2.5 % | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Ried jest o 34% lepsza niż Austria Lustenau pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.37 | 1.17 | 1.56 |
xGA (Against) | 1.72 | 1.81 | 1.64 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Austria Lustenau | Ried | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

