Football Stats
Herb Sturm Graz
Sturm GrazŚr. pkt/mecz 1.90
Austria / Bundesliga15 sierpnia 2026 19:30
Herb SCR Altach
SCR AltachŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sturm Graz

8W — Sturm Graz2D0W — SCR Altach

Streaki - Sturm Graz

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sturm Graz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sturm Graz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sturm Graz — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sturm Graz — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sturm Graz — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - SCR Altach

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SCR Altach — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SCR Altach — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SCR Altach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SCR Altach — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • SCR Altach — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • SCR Altach — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • SCR Altach — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • SCR Altach — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SCR Altach — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • SCR Altach — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • SCR Altach — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • SCR Altach — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • SCR Altach — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • SCR Altach — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Sturm Graz

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sturm Graz — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - SCR Altach

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SCR Altach — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — powyżej 7.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SCR Altach — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Sturm GrazSturm Graz10Herb SCR AltachSCR Altach
08.03Herb Sturm GrazSturm Graz20Herb SCR AltachSCR Altach
05.10Herb SCR AltachSCR Altach02Herb Sturm GrazSturm Graz
30.11Herb SCR AltachSCR Altach11Herb Sturm GrazSturm Graz
24.08Herb Sturm GrazSturm Graz21Herb SCR AltachSCR Altach
10.12Herb Sturm GrazSturm Graz10Herb SCR AltachSCR Altach
02.09Herb SCR AltachSCR Altach12Herb Sturm GrazSturm Graz
06.11Herb SCR AltachSCR Altach11Herb Sturm GrazSturm Graz
13.08Herb Sturm GrazSturm Graz40Herb SCR AltachSCR Altach
01.12Herb SCR AltachSCR Altach01Herb Sturm GrazSturm Graz

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sturm Graz jest o 25% lepsza niż SCR Altach pod względem odsetku wygranych meczów.

Sturm GrazDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.70
3.10
2.40
Strzelone
1.30
2.00
1.65
Stracone
0.40
1.10
0.75
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
53%
45%
49%
Śr. strzały/mecz
17.10
15.60
16.35
Śr. faule/mecz
11.70
12.50
12.10
SCR AltachDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
0.80
1.70
1.25
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
51%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
9.89
8.44
9.17
Śr. faule/mecz
11.22
11.22
11.22

Ostatnie 10 meczów

Sturm Graz jest o +63% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Sturm Graz u siebie
0.80 gola/mecz
SCR Altach na wyjeździe

Progi bramkowe

Sturm GrazSCR Altach
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sturm Graz notuje o 17% wyższy wynik niż SCR Altach pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSturm GrazSCR Altach
Match Corners AVG
9.42 (38/40)
10.10 (20/20)
8.67 (18/20)
Over 6.5 Corners
84% (32/38)
85% (17/20)
83% (15/18)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
70% (14/20)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
70% (14/20)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
42% (16/38)
55% (11/20)
28% (5/18)
Over 10.5 Corners
34% (13/38)
45% (9/20)
22% (4/18)
Over 11.5 Corners
26% (10/38)
45% (9/20)
6% (1/18)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
30% (6/20)
6% (1/18)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
5% (1/20)
6% (1/18)
Over 14.5 Corners
3% (1/38)
5% (1/20)
0% (0/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSturm GrazSCR Altach
Corners Earned Match
4.33
5.20
3.45
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
60% (12/20)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
50% (10/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
173
104
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sturm Graz notuje o 14% wyższy wynik niż SCR Altach pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSturm GrazSCR Altach
Match Cards AVG
4.70 (40/40)
5.00 (20/20)
4.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
30% (6/20)
5% (1/20)
Total Cards
188
100
88
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sturm Graz jest o 131% lepsza niż SCR Altach pod względem strzałów na mecz.

OgółemSturm GrazSCR Altach
Strzały / mecz
11.90
16.60
7.20
Strzały celne / mecz
3.50
4.40
2.60
Strzały niecelne / mecz
5.50
7.40
3.60
Skuteczność strzałów
8.4%
7.2%
11.1%
Strzały na gola
11.90
13.83
9.00
Strzały celne na gola
3.50
3.67
3.25
Strzały Over 10.5
60% (6/10)
100% (5/5)
20% (1/5)
Strzały Over 11.5
60% (6/10)
100% (5/5)
20% (1/5)
Strzały Over 12.5
50% (5/10)
80% (4/5)
20% (1/5)
Strzały Over 13.5
40% (4/10)
80% (4/5)
0% (0/5)
Strzały Over 14.5
40% (4/10)
80% (4/5)
0% (0/5)
Strzały celne Over 3.5
60% (6/10)
80% (4/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 4.5
40% (4/10)
60% (3/5)
20% (1/5)
Strzały celne Over 5.5
10% (1/10)
20% (1/5)
0% (0/5)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/10)
0% (0/5)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sturm Graz notuje o 155% wyższy wynik niż SCR Altach pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSturm GrazSCR Altach
Match Offsides AVG
4.00
4.60
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (5/5)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (8/8)
100% (5/5)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
60% (3/5)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (4/8)
60% (3/5)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
2.63
3.40
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
75% (6/8)
100% (5/5)
33% (1/3)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
80% (4/5)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
38% (3/8)
40% (2/5)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sturm Graz jest o 75% lepsza niż SCR Altach pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSturm GrazSCR Altach
xG (For)
1.18
1.50
0.86
xGA (Against)
1.20
0.97
1.44
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSturm GrazSCR Altach
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Under 2.5
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75