Football Stats
Herb Wolfsberger AC
Wolfsberger ACŚr. pkt/mecz 1.20
Austria / Bundesliga12 września 2026 17:00
Herb Rapid Vienna
Rapid ViennaŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Wolfsberger AC

Streaki - Wolfsberger AC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wolfsberger AC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Wolfsberger AC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Wolfsberger AC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wolfsberger AC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Rapid Vienna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Rapid Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Rapid Vienna — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Wolfsberger AC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wolfsberger AC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Rapid Vienna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rapid Vienna — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.02Herb Rapid ViennaRapid Vienna20Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
24.08Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC12Herb Rapid ViennaRapid Vienna
04.05Herb Rapid ViennaRapid Vienna01Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
20.04Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC51Herb Rapid ViennaRapid Vienna
08.02Herb Rapid ViennaRapid Vienna13Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
14.09Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC11Herb Rapid ViennaRapid Vienna
11.02Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC02Herb Rapid ViennaRapid Vienna
17.09Herb Rapid ViennaRapid Vienna33Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC
26.02Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC12Herb Rapid ViennaRapid Vienna
10.09Herb Rapid ViennaRapid Vienna13Herb Wolfsberger ACWolfsberger AC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rapid Vienna jest o 83% lepsza niż Wolfsberger AC pod względem odsetku wygranych meczów.

Wolfsberger ACDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
2.70
2.75
Strzelone
1.90
0.90
1.40
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
46%
48%
47%
Śr. strzały/mecz
10.50
10.90
10.72
Śr. faule/mecz
11.63
12.40
12.06
Rapid ViennaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
3.20
3.25
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
62%
58%
60%
Śr. strzały/mecz
18.10
12.00
15.05
Śr. faule/mecz
8.80
10.20
9.50

Ostatnie 10 meczów

Wolfsberger AC jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Wolfsberger AC u siebie
1.70 gola/mecz
Rapid Vienna na wyjeździe

Progi bramkowe

Wolfsberger ACRapid Vienna
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wolfsberger AC notuje o 8% wyższy wynik niż Rapid Vienna pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWolfsberger ACRapid Vienna
Match Corners AVG
9.76 (38/40)
10.17 (18/20)
9.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
84% (32/38)
89% (16/18)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
78% (14/18)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
56% (10/18)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
56% (10/18)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
42% (16/38)
50% (9/18)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
32% (12/38)
44% (8/18)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/38)
22% (4/18)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
17% (3/18)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/18)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWolfsberger ACRapid Vienna
Corners Earned Match
5.03
4.60
5.45
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
201
92
109

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wolfsberger AC notuje o 20% wyższy wynik niż Rapid Vienna pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWolfsberger ACRapid Vienna
Match Cards AVG
4.17 (40/40)
4.55 (20/20)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
167
91
76
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Rapid Vienna jest o 92% lepsza niż Wolfsberger AC pod względem strzałów na mecz.

OgółemWolfsberger ACRapid Vienna
Strzały / mecz
13.88
9.50
18.25
Strzały celne / mecz
5.13
2.75
7.50
Strzały niecelne / mecz
5.38
4.00
6.75
Skuteczność strzałów
17.1%
13.2%
19.2%
Strzały na gola
5.84
7.60
5.21
Strzały celne na gola
2.16
2.20
2.14
Strzały Over 10.5
75% (6/8)
50% (2/4)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
63% (5/8)
25% (1/4)
100% (4/4)
Strzały Over 12.5
50% (4/8)
25% (1/4)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
50% (4/8)
25% (1/4)
75% (3/4)
Strzały Over 14.5
38% (3/8)
0% (0/4)
75% (3/4)
Strzały celne Over 3.5
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Strzały celne Over 4.5
38% (3/8)
25% (1/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
0% (0/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
13% (1/8)
0% (0/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wolfsberger AC notuje o 69% wyższy wynik niż Rapid Vienna pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemWolfsberger ACRapid Vienna
Match Offsides AVG
3.71
4.50
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.86
2.25
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
75% (3/4)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
29% (2/7)
50% (2/4)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Rapid Vienna jest o 117% lepsza niż Wolfsberger AC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemWolfsberger ACRapid Vienna
xG (For)
1.92
1.21
2.63
xGA (Against)
1.57
2.15
0.98
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWolfsberger ACRapid Vienna
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75