Football Stats
Herb Rapid Vienna
Rapid ViennaŚr. pkt/mecz 1.70
Austria / Bundesliga19 września 2026 17:00
Herb WSG Wattens
WSG WattensŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rapid Vienna

7W — Rapid Vienna3D0W — WSG Wattens

Streaki - Rapid Vienna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Rapid Vienna — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Rapid Vienna — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rapid Vienna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - WSG Wattens

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • WSG Wattens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • WSG Wattens — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • WSG Wattens — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • WSG Wattens — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • WSG Wattens — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • WSG Wattens — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • WSG Wattens — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Rapid Vienna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rapid Vienna — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rapid Vienna — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 9 meczach z rzędu

Serie - WSG Wattens

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 5.5 kartek w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 WSG Wattens — poniżej 5.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.11Herb WSG WattensWSG Wattens11Herb Rapid ViennaRapid Vienna
14.09Herb Rapid ViennaRapid Vienna41Herb WSG WattensWSG Wattens
23.11Herb WSG WattensWSG Wattens00Herb Rapid ViennaRapid Vienna
18.08Herb Rapid ViennaRapid Vienna20Herb WSG WattensWSG Wattens
05.12Herb WSG WattensWSG Wattens12Herb Rapid ViennaRapid Vienna
27.08Herb Rapid ViennaRapid Vienna11Herb WSG WattensWSG Wattens
12.03Herb Rapid ViennaRapid Vienna20Herb WSG WattensWSG Wattens
01.10Herb WSG WattensWSG Wattens05Herb Rapid ViennaRapid Vienna
29.05Herb Rapid ViennaRapid Vienna20Herb WSG WattensWSG Wattens
26.05Herb WSG WattensWSG Wattens12Herb Rapid ViennaRapid Vienna

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rapid Vienna jest o 67% lepsza niż WSG Wattens pod względem odsetku wygranych meczów.

Rapid ViennaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
3.70
3.50
Strzelone
2.50
1.70
2.10
Stracone
0.80
2.00
1.40
BTTS %
30%
90%
60%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
62%
57%
60%
Śr. strzały/mecz
18.10
12.60
15.35
Śr. faule/mecz
8.80
9.80
9.30
WSG WattensDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.00
2.90
2.95
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.80
1.90
1.85
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
45%
45%
45%
Śr. strzały/mecz
13.33
10.20
11.68
Śr. faule/mecz
12.33
11.30
11.79

Ostatnie 10 meczów

Rapid Vienna jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Rapid Vienna u siebie
1.00 gola/mecz
WSG Wattens na wyjeździe

Progi bramkowe

Rapid ViennaWSG Wattens
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRapid ViennaWSG Wattens
Match Corners AVG
9.44 (39/40)
9.55 (20/20)
9.32 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
85% (17/20)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
77% (30/39)
80% (16/20)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
64% (25/39)
75% (15/20)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
38% (15/39)
40% (8/20)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
28% (11/39)
35% (7/20)
21% (4/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
20% (4/20)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/20)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/20)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRapid ViennaWSG Wattens
Corners Earned Match
5.05
5.65
4.45
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
202
113
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRapid ViennaWSG Wattens
Match Cards AVG
3.70 (40/40)
3.65 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
148
73
75
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Rapid Vienna jest o 58% lepsza niż WSG Wattens pod względem strzałów na mecz.

OgółemRapid ViennaWSG Wattens
Strzały / mecz
14.70
18.00
11.40
Strzały celne / mecz
5.10
6.80
3.40
Strzały niecelne / mecz
5.70
6.40
5.00
Skuteczność strzałów
15.0%
16.7%
12.3%
Strzały na gola
6.68
6.00
8.14
Strzały celne na gola
2.32
2.27
2.43
Strzały Over 10.5
80% (8/10)
100% (5/5)
60% (3/5)
Strzały Over 11.5
70% (7/10)
100% (5/5)
40% (2/5)
Strzały Over 12.5
60% (6/10)
80% (4/5)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
60% (6/10)
80% (4/5)
40% (2/5)
Strzały Over 14.5
40% (4/10)
80% (4/5)
0% (0/5)
Strzały celne Over 3.5
60% (6/10)
80% (4/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 4.5
40% (4/10)
40% (2/5)
40% (2/5)
Strzały celne Over 5.5
30% (3/10)
40% (2/5)
20% (1/5)
Strzały celne Over 6.5
10% (1/10)
20% (1/5)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemRapid ViennaWSG Wattens
Match Offsides AVG
3.89
2.75
4.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (6/9)
50% (2/4)
80% (4/5)
Match Offsides Over 3.5 %
44% (4/9)
25% (1/4)
60% (3/5)
Team Offsides AVG
1.22
1.25
1.20
Team Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Rapid Vienna jest o 87% lepsza niż WSG Wattens pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRapid ViennaWSG Wattens
xG (For)
2.02
2.63
1.41
xGA (Against)
1.52
0.98
2.06
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRapid ViennaWSG Wattens
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
3Rapid Vienna5401122.40
4Sturm Graz522181.60
5WSG Wattens521271.40
6TSV Hartberg520361.20
7Wolfsberger AC512251.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna510430.60