Football Stats
Herb Meteor Praha
Meteor PrahaŚr. pkt/mecz 1.40
Czechy / 4. liga - Divizie B9 sierpnia 2026 10:15
Herb Slavoj Vyšehrad
Slavoj VyšehradŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Meteor Praha

Streaki - Meteor Praha

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Meteor Praha — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Meteor Praha — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Meteor Praha — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Meteor Praha — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Meteor Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Meteor Praha — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Meteor Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Slavoj Vyšehrad

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
  • Slavoj Vyšehrad — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Slavoj Vyšehrad — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Slavoj Vyšehrad — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Meteor Praha

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Meteor Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Meteor Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Meteor Praha — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Meteor Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu

Serie - Slavoj Vyšehrad

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — powyżej 1.5 gola w meczu w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Slavoj Vyšehrad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb Meteor PrahaMeteor Praha10Herb Slavoj VyšehradSlavoj Vyšehrad

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Meteor Praha jest o 13% lepsza niż Slavoj Vyšehrad pod względem odsetku wygranych meczów.

Meteor PrahaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
3.80
3.40
Strzelone
1.90
1.40
1.65
Stracone
1.10
2.40
1.75
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Slavoj VyšehradDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
4.10
3.50
3.80
Strzelone
1.70
1.90
1.80
Stracone
2.40
1.60
2.00
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekMeteor Praha vs Slavoj Vyšehrad
1.90 gola/mecz
Meteor Praha u siebie
1.90 gola/mecz
Slavoj Vyšehrad na wyjeździe

Progi bramkowe

Meteor PrahaSlavoj Vyšehrad
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
100% (5/5)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
100% (5/5)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
80% (4/5)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
100% (5/5)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMeteor PrahaSlavoj Vyšehrad
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 2.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 3.5
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
4. liga - Divizie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chomutov4400123.00
2Slovan Velvary4310102.50
3Sokol Hostouň430192.25
4Újezd Praha 4421171.75
5Tempo Praha421171.75
6Baník Sokolov320162.00
7Karlovy Vary420261.50
8Rapid Psáry420261.50
9Hvězda Cheb420261.50
10Slaný412151.25
12Štětí410330.75
13Meteor Praha310231.00
14Slavoj Vyšehrad410330.75
16Ostrov300300.00