Football Stats
Herb Újezd Praha 4
Újezd Praha 4Śr. pkt/mecz 2.05
Czechy / 4. liga - Divizie B15 sierpnia 2026 10:15
Herb Hvězda Cheb
Hvězda ChebŚr. pkt/mecz 0.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Újezd Praha 4

Streaki - Újezd Praha 4

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Újezd Praha 4 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Újezd Praha 4 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Újezd Praha 4 — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Újezd Praha 4 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Újezd Praha 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Újezd Praha 4 — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Újezd Praha 4 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Újezd Praha 4 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Újezd Praha 4 — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Újezd Praha 4 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Hvězda Cheb

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hvězda Cheb — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Hvězda Cheb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Hvězda Cheb — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hvězda Cheb — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hvězda Cheb — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hvězda Cheb — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hvězda Cheb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Újezd Praha 4

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Újezd Praha 4 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Hvězda Cheb

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hvězda Cheb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvězda Cheb — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Újezd Praha 4Újezd Praha 440Herb Hvězda ChebHvězda Cheb
06.04Herb Hvězda ChebHvězda Cheb03Herb Újezd Praha 4Újezd Praha 4
09.09Herb Újezd Praha 4Újezd Praha 440Herb Hvězda ChebHvězda Cheb
13.05Herb Újezd Praha 4Újezd Praha 451Herb Hvězda ChebHvězda Cheb
15.10Herb Hvězda ChebHvězda Cheb31Herb Újezd Praha 4Újezd Praha 4

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Újezd Praha 4 jest o 300% lepsza niż Hvězda Cheb pod względem odsetku wygranych meczów.

Újezd Praha 4DomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
4.00
3.60
3.80
Strzelone
3.00
2.00
2.50
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Hvězda ChebDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.70
3.50
3.10
Strzelone
1.00
0.50
0.75
Stracone
1.70
3.00
2.35
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Ostatnie 10 meczów

Újezd Praha 4 jest o +500% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.00 gola/mecz
Újezd Praha 4 u siebie
0.50 gola/mecz
Hvězda Cheb na wyjeździe

Progi bramkowe

Újezd Praha 4Hvězda Cheb
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemÚjezd Praha 4Hvězda Cheb
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Under 2.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
4. liga - Divizie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chomutov4400123.00
2Slovan Velvary4310102.50
3Sokol Hostouň430192.25
4Újezd Praha 4421171.75
5Tempo Praha421171.75
6Baník Sokolov320162.00
7Karlovy Vary420261.50
8Rapid Psáry420261.50
9Hvězda Cheb420261.50
10Slaný412151.25
12Štětí410330.75
13Meteor Praha310231.00
14Slavoj Vyšehrad410330.75
16Ostrov300300.00