Football Stats
Herb Karkonosze Jelenia Góra
Karkonosze Jelenia GóraŚr. pkt/mecz 1.35
Poland / III Liga - Group 31 sierpnia 2026 17:05
Herb Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie SosnowiecŚr. pkt/mecz 0.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Karkonosze Jelenia Góra

Streaki - Karkonosze Jelenia Góra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Zaglebie Sosnowiec

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zaglebie Sosnowiec — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zaglebie Sosnowiec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Zaglebie Sosnowiec — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Zaglebie Sosnowiec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Sosnowiec — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Sosnowiec — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Zaglebie Sosnowiec — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Zaglebie Sosnowiec — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Karkonosze Jelenia Góra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Karkonosze Jelenia Góra — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu

Serie - Zaglebie Sosnowiec

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zaglebie Sosnowiec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Sosnowiec — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Sosnowiec — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Sosnowiec — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Zaglebie Sosnowiec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Karkonosze Jelenia GóraKarkonosze Jelenia Góra00Herb Zaglebie SosnowiecZaglebie Sosnowiec

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Karkonosze Jelenia Góra jest o 250% lepsza niż Zaglebie Sosnowiec pod względem odsetku wygranych meczów.

Karkonosze Jelenia GóraDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
3.30
3.50
3.40
Strzelone
1.80
1.80
1.80
Stracone
1.50
1.70
1.60
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Zaglebie SosnowiecDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.70
3.00
2.85
Strzelone
0.90
0.60
0.75
Stracone
1.80
2.40
2.10
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Ostatnie 10 meczów

Karkonosze Jelenia Góra jest o +200% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Karkonosze Jelenia Góra u siebie
0.60 gola/mecz
Zaglebie Sosnowiec na wyjeździe

Progi bramkowe

Karkonosze Jelenia GóraZaglebie Sosnowiec
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKarkonosze Jelenia GóraZaglebie Sosnowiec
Match Cards AVG
4.35 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
87
87
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKarkonosze Jelenia GóraZaglebie Sosnowiec
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
III Liga - Group 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Barycz Sułów6411132.17
3Sparta Katowice6411132.17
7ROW Rybnik630391.50
9Kluczbork630391.50
10Stal Brzeg622281.33
11Stilon Gorzów622281.33
12Warta Gorzów622281.33
13Ślęza Wrocław620461.00
15Polonia Nysa612350.83
16Carina Gubin611440.67
18Rakow II602420.33