Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Zaglebie Sosnowiec
Streaki - Zaglebie Sosnowiec
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Zaglebie Sosnowiec — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Zaglebie Sosnowiec — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Zaglebie Sosnowiec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Zaglebie Sosnowiec — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Zaglebie Sosnowiec — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Zaglebie Sosnowiec — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Zaglebie Sosnowiec — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Goczałkowice Zdrój
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Goczałkowice Zdrój — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Goczałkowice Zdrój — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Goczałkowice Zdrój — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Goczałkowice Zdrój — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Goczałkowice Zdrój — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Goczałkowice Zdrój — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Zaglebie Sosnowiec
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zaglebie Sosnowiec — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zaglebie Sosnowiec — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Zaglebie Sosnowiec — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zaglebie Sosnowiec — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Zaglebie Sosnowiec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Goczałkowice Zdrój
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Goczałkowice Zdrój — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Goczałkowice Zdrój — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Goczałkowice Zdrój — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Goczałkowice Zdrój jest o 250% lepsza niż Zaglebie Sosnowiec pod względem odsetku wygranych meczów.
| Zaglebie Sosnowiec | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 0.90 | 0.60 | 0.75 |
Stracone | 1.80 | 2.20 | 2.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
| Goczałkowice Zdrój | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.70 | 2.90 |
Strzelone | 1.70 | 0.60 | 1.15 |
Stracone | 1.40 | 2.10 | 1.75 |
BTTS % | 80% | 30% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Dvs Karkonosze Jelenia Góra0-0
- 30.05.2026Lvs Sandecja Nowy Sącz0-1
- 22.05.2026Wvs Kalisz3-0
- 16.05.2026Lvs Chojniczanka Chojnice1-3
- 10.05.2026Lvs Hutnik Kraków0-2
- 30.04.2026Dvs Stal Stalowa Wola0-0
- 24.04.2026Lvs Podbeskidzie0-2
- 11.04.2026Lvs ŁKS Łódź II0-2
- 04.04.2026Lvs Świt Skolwin1-2
- 29.03.2026Lvs Rekord Bielsko-Biała0-4
- 31.07.2026Dvs Stal Brzeg1-1
- 30.05.2026Wvs Zagłębie Lubin II3-2
- 22.05.2026Lvs SKRA Częstochowa0-4
- 16.05.2026Dvs Górnik Zabrze II2-2
- 13.05.2026Lvs Kluczbork0-3
- 08.05.2026Wvs Karkonosze Jelenia Góra1-0
- 01.05.2026Lvs Carina Gubin1-2
- 25.04.2026Wvs Warta Gorzów2-1
- 17.04.2026Dvs Górnik Polkowice0-0
- 11.04.2026Lvs Miedź Legnica II1-2
Progi bramkowe
| Zaglebie Sosnowiec | Goczałkowice Zdrój | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Zaglebie Sosnowiec | Goczałkowice Zdrój | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
| Zaglebie Sosnowiec | Goczałkowice Zdrój | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Zaglebie Sosnowiec | Goczałkowice Zdrój | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.35 (20/20) | 4.35 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 4.5 Cards | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 5.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 6.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Total Cards | 87 | 87 | — |
Highest in a Match | 9 | 9 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Zaglebie Sosnowiec | Goczałkowice Zdrój | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

