Football Stats
Herb Górnik Polkowice
Górnik PolkowiceŚr. pkt/mecz 1.70
Poland / III Liga - Group 314 sierpnia 2026 17:00
Herb Miedź Legnica II
Miedź Legnica IIŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Górnik Polkowice

Streaki - Górnik Polkowice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Górnik Polkowice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Górnik Polkowice — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Górnik Polkowice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Górnik Polkowice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Górnik Polkowice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Górnik Polkowice — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - Miedź Legnica II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Miedź Legnica II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Miedź Legnica II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Miedź Legnica II — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Miedź Legnica II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Miedź Legnica II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Miedź Legnica II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Miedź Legnica II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Miedź Legnica II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Miedź Legnica II — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Górnik Polkowice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Górnik Polkowice — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Polkowice — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Polkowice — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Polkowice — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Polkowice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Górnik Polkowice — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Miedź Legnica II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Miedź Legnica II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedź Legnica II — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedź Legnica II — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedź Legnica II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedź Legnica II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedź Legnica II — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Miedź Legnica II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.08Herb Górnik PolkowiceGórnik Polkowice33Herb Miedź Legnica IIMiedź Legnica II
28.03Herb Górnik PolkowiceGórnik Polkowice33Herb Miedź Legnica IIMiedź Legnica II
05.09Herb Miedź Legnica IIMiedź Legnica II01Herb Górnik PolkowiceGórnik Polkowice
02.05Herb Górnik PolkowiceGórnik Polkowice02Herb Miedź Legnica IIMiedź Legnica II
04.10Herb Miedź Legnica IIMiedź Legnica II62Herb Górnik PolkowiceGórnik Polkowice

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Górnik PolkowiceDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.40
3.80
3.60
Strzelone
1.80
2.10
1.95
Stracone
1.60
1.70
1.65
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Miedź Legnica IIDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
4.60
3.00
3.80
Strzelone
3.00
1.60
2.30
Stracone
1.60
1.40
1.50
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Górnik Polkowice jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Górnik Polkowice u siebie
1.60 gola/mecz
Miedź Legnica II na wyjeździe

Progi bramkowe

Górnik PolkowiceMiedź Legnica II
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGórnik PolkowiceMiedź Legnica II
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
III Liga - Group 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Barycz Sułów6411132.17
3Sparta Katowice6411132.17
7ROW Rybnik630391.50
9Kluczbork630391.50
10Stal Brzeg622281.33
11Stilon Gorzów622281.33
12Warta Gorzów622281.33
13Ślęza Wrocław620461.00
15Polonia Nysa612350.83
16Carina Gubin611440.67
18Rakow II602420.33