Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Barycz Sułów
Streaki - Barycz Sułów
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Barycz Sułów — nie wygrywa 1. połowę u siebie (5/5, 100%)
- Barycz Sułów — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/5, 100%)
- Barycz Sułów — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (6/7, 86%)
- Barycz Sułów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/5, 80%)
- Barycz Sułów — jest niepokonany u siebie (5/7, 71%)
- Barycz Sułów — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (5/7, 71%)
- Barycz Sułów — jest niepokonany w 1. połowie (5/7, 71%)
- Barycz Sułów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (5/7, 71%)
Streaki - Warta Gorzów
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Warta Gorzów — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Warta Gorzów — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Warta Gorzów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Warta Gorzów — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Warta Gorzów — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Barycz Sułów
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Warta Gorzów
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Warta Gorzów — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barycz Sułów jest o 10% lepsza niż Warta Gorzów pod względem odsetku wygranych meczów.
| Barycz Sułów | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 43% | 75% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.25 | 3.09 |
Strzelone | 1.57 | 1.75 | 1.64 |
Stracone | 1.43 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 71% | 75% | 73% |
Czyste konto % | 29% | 25% | 27% |
Nie strzelił % | 14% | 0% | 9% |
| Warta Gorzów | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 3.10 | 3.05 |
Strzelone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Stracone | 1.20 | 1.80 | 1.50 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Wvs Miedź Legnica II2-1
- 01.08.2026Wvs Kluczbork2-0
- 25.07.2026Wvs Górnik Polkowice2-1
- 18.07.2026Lvs ŁKS Łódź II1-3
- 18.07.2026Wvs Śląsk Wrocław II4-3
- 11.07.2026Lvs Lechia Zielona Góra1-2
- 08.07.2026Lvs Legia Warszawa II1-4
- 04.07.2026Wvs Kluczbork2-0
- 11.02.2026Dvs Śląsk Wrocław II1-1
- 15.02.2025Wvs Lechia Zielona Góra2-1
- 08.08.2026Wvs Carina Gubin2-1
- 01.08.2026Lvs ROW Rybnik1-5
- 30.05.2026Wvs Pawłowice Śląskie2-0
- 23.05.2026Wvs Kluczbork1-0
- 15.05.2026Lvs Zagłębie Lubin II1-2
- 09.05.2026Wvs Polonia Nysa1-0
- 01.05.2026Lvs Miedź Legnica II0-2
- 25.04.2026Lvs Goczałkowice Zdrój1-2
- 17.04.2026Dvs Ślęza Wrocław0-0
- 10.04.2026Lvs Górnik Zabrze II1-3
Progi bramkowe
| Barycz Sułów | Warta Gorzów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 86% (6/7) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 86% (6/7) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 57% (4/7) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 29% (2/7) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 14% (1/7) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 86% (6/7) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 86% (6/7) | 65% (13/20) |
| Barycz Sułów | Warta Gorzów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (3/5) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (2/5) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/5) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/5) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (4/5) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 86% (6/7) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 86% (6/7) | 65% (13/20) |
| Barycz Sułów | Warta Gorzów | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (4/5) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (3/5) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/5) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/5) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (1/5) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (5/7) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 86% (6/7) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 86% (6/7) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Barycz Sułów | Warta Gorzów | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/31) | 9% (1/11) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 16% (5/31) | 9% (1/11) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 35% (11/31) | 36% (4/11) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 68% (21/31) | 73% (8/11) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 84% (26/31) | 82% (9/11) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 90% (28/31) | 91% (10/11) | 90% (18/20) |

